İstanbul Yeni kurmayı planladığım müzik grubuna eleman arıyorum

Yeni kurmayı düşündüğüm grubuma bas gitarist, klavyeci, baterist aramaktayım. Grubun sounduna uygun olarak da bir solist. Grubun temel soundu Deep Purple'ın sounduna yakın olacak. Araya eklemek istediğim bazı farklı müzik sistemleri de var. Özgün bir tarz elde etmek istiyorum. Çevremde müzikal olarak aynı dili konuşabileceğim insanlar hiç yok. Bu sebeple de bir başıma hayallerimin peşinden koştum. Ama artık aynı hayali paylaşabileceğim yol arkadaşları arıyorum. Grubun isminden sounduna, hatta şarkı sözlerine kadar her şey hazır. En azından bir fikir var ortada. Ben orta seviye belki orta seviyenin bir üstü kıvamda elektro gitar çalmaktayım. Benimle aynı seviyede olan dostlardan mesaj bekliyorum.

Son düzenleme:
Aah ah ben de Deep Purple, Rainbow soundlarında iş yapmak istedim ama elemanları denk getirmek zor, ilgilenenleri bulsan beceriler tutmuyor falan... Özellikle klavyeci kıtlığı var. Ben güç bela bir ekip oluşturdum gibi, geleceği ne olur bilinmez. Umarım siz de amacınıza ulaşırsınız :)

Son düzenleme:
Aah ah ben de çok Deep Purple, Rainbow soundlarında iş yapmak istedim ama elemanları denk getirmek zor, ilgilenenleri bulsan beceriler tutmuyor falan... Özellikle klavyeci kıtlığı var. Ben güç bela bir ekip oluşturdum gibi, geleceği ne olur bilinmez. Umarım siz de amacınıza ulaşırsınız :)
Umarım. İyi temennileriniz için teşekkürler :) Siz en azından hikayeniz için kahramanlarınızı bulmuşsunuz bu bile güzel hissettirir. Ne diyelim hepimizin yolu açık olsun

Selamlar çalmayı hayal ettiniz sesleri ben de gerek dinlemeyi gerek çalmasını hayal etmeyi seviyorum.Davula başlayalı 3.5 sene oldu.Aynı zamanda İstanbul Üniversitesinde tıp fakültesi öğrencisiyim belki grupta acil bir olay olur diye bunu belirtiyorum :) Şaka bir yana kendimi adayabileceğim ender şeylerden biri de müzik ve bu aşkı canlı tutmak istiyorum.Eğer çalışmalara başlayacaksanız ben de grupta olmayı isterim

Repertuardaki parçaları ben de türkçe olarak düşünüyorum. Sadece sound olarak düşündüğüm klasik 70 ler ingiliz rock soundu.

Son düzenleme:
Sound geniş bir kavram ve bence dinleyicilerin ne kadar ilgisini çekebilir ki? Müzikle ilgisi olmayan dinleyiciler sadece şarkı sözlerine ve şarkıyı söyleyen kişiye bakıyorlar.

Doğru söylüyorsun. Ama daha yolun başında olduğum düşünülürse en azından şimdilik bir kitle, dinleyici endişesi yaşamıyorum. Dolayısıyla da beni ilgilendiren şey, yapmak istediğim müzik. Ancak şartlar beni sound bakımından değişmeye itiyorsa, zamanı geldiğinde ona göre bir yol belirlenir.