Aliexpress'ten Parça Almak.

Merhaba, gitarımın 250k'lık potansiyometrelerini 500k'lıklarla değiştireyim diyorum, bir de switch değişecek. Bu parçaları Aliexpress'ten almak mantıklı mıdır? İlk başta solomüzik'ten cts'nin düşük modellerinden alayım diyordum ama bir kupon geldi ali'den. Zaten üçü birlikte 20 tl tutuyordu, 7 liraya kapatacağım hepsini. Ne dersiniz?
Gitar çok süper olmadığı için çok süper donanımlar takmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Gitar üst model birşey degilse zaten üzerindeki aksam cok da farklı kalitede degildir, o nedenle aliexpressten alabilirsiniz. Bu arada hangi kupondan bahsediyorsunuz? Yeni uyelere verilen 4$ indirim kuponu mu?

O kupondan eşime de verdi Aliexpress ancak iş ödemeye gelince kullandırmadı. Umarım sizde öyle olmaz. Bence alın deneyin, bir sorun çıkmaz. Ancak grg220 çift humbucker gitar olarak görünüyor, emin misiniz 250K pot olduğuna? Genelde ibanez 500k koyar da.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
O kupondan eşime de verdi Aliexpress ancak iş ödemeye gelince kullandırmadı. Umarım sizde öyle olmaz. Bence alın deneyin, bir sorun çıkmaz. Ancak grg220 çift humbucker gitar olarak görünüyor, emin misiniz 250K pot olduğuna? Genelde ibanez 500k koyar da.
Bir yerde 250k olduğunu okumuştum ama şimdi bulamadım hiçbir yerde. Yarı yarıya şansım var, gözümü kapatıp alayım.

Geri