Line 6 için Floor Board yapımı

Açıkçası baya ugraştım yaptımda yani benim yaptığım sadece controller POD daki preset'leri değiştiriyor Line6 FV4 ün yaptığı işi yapıyor ama Board üzerinde yaptım bir kutuya filan yerleştirip Butanlara monte filan etmedim.. Sonun FCB1010 Alıp kurtuldum bu işten sanada öneririm çok fonksiyonel bir cihaz yani MIDI ler üzerinden POD'un herseyiyle kontrol edebiliyor çok da fazla bir para değil..
İstersen benim yaptığım devereyi gönderebilirim çalışıyor ama üzerinde bayaa bir değişiklik yaptım...
Kolay gelsin

wareyha demiş ki:
Açıkçası baya ugraştım yaptımda yani benim yaptığım sadece controller POD daki preset'leri değiştiriyor Line6 FV4 ün yaptığı işi yapıyor ama Board üzerinde yaptım bir kutuya filan yerleştirip Butanlara monte filan etmedim.. Sonun FCB1010 Alıp kurtuldum bu işten sanada öneririm çok fonksiyonel bir cihaz yani MIDI ler üzerinden POD'un herseyiyle kontrol edebiliyor çok da fazla bir para değil..
İstersen benim yaptığım devereyi gönderebilirim çalışıyor ama üzerinde bayaa bir değişiklik yaptım...
Kolay gelsin
TAHMİNİ NE KADARDIR?
EN UCUZA NERDEN ALABİLİRİM..

CrazyLead, o devreyi sen mi yaptın yoksa :D :D
Yahu şu böbrekten hiç kullanmadım, merak ediyorum iyice, çevremde de kimsede yok ki. 30-40 veya 60 wattlık amfi almaktan daha mı akkılıca acaba..

Midi lerin bir standartı var yani 127 Parametreden oluşuyor Midi POD dada aynı MP1 da aynı vs.. yani midi destekli bütün cihazlarda Midi ile bütün fonksiyonlarını dışardan müdahale edebiliyorsunuz...

o devreyi ben yapmadım sadece şema yolladım .bende pod da yok ben zoom gfx 8 kullanıyorum..
GFX 8 de zaten bir midi controller olarak kullanılabiliyor.. onun için foot controla ihtiyacım yok..

Can devreyi bulamadım kusura bakma zamanda yok artık pazartesi günü askerim artık..

Bulursam buraya eklerim yine...

Kolay gelsin..

Ama sana FCB1010 tavsiye ediyorum tam bir Midi Controller .

Geri