Mustafa Hakkında Herşey

çok güzel bir filmdi dün dvd den izledim ve müthiş bir film olduğnua karar verdim zaten mor ve ötesi işi bitirmiş aralardaki o bir derdim var ın giriş müziği dahada bi güzellik katmıştı izlemeyelerinde mutlaka izlemesini tavsiye ediyorum sonuçta bir çağan ırmak yapımıdır

film bence vasat üstü bi filmdi. iyi bir filmdi demek isterdim ama diyemeyeceğim. çünkü... 1 nejat işler kötü, çok daha iyi bi performans gösterebileceği halde kötü üstelik. 2 çekimlerde, kurguda olsun karabasan sahnesi dışında hiç bir yaratıcılık eseri yok. bu anlamda çağan ırmak da kötü bir performans sergilemiş, nedenini çok merak etmekteyim. 3 film girmeye çalıştığı sosyolojik ayrım konusunda garip bi çelişki yaşıyor. üst tabakaya ait biri ile alt tabakaya ait birini karşılaştırırken 2 kuşak sendromu dediğimiz konuyu "es" geçiyor. belki de bunu amaçlıyor. ama eğer bunu amaçlıyor ise bunu daha açık biçimde ifade etmeli. velhasıl sonunda filmi izleten bir tek fikret kuskan kalıyor geriye. o da olmasa ne feci ne diye düşünüyorum ben.

Cho demiş ki:
film bence vasat üstü bi filmdi. iyi bir filmdi demek isterdim ama diyemeyeceğim. çünkü... 1 nejat işler kötü, çok daha iyi bi performans gösterebileceği halde kötü üstelik. 2 çekimlerde, kurguda olsun karabasan sahnesi dışında hiç bir yaratıcılık eseri yok. bu anlamda çağan ırmak da kötü bir performans sergilemiş, nedenini çok merak etmekteyim. 3 film girmeye çalıştığı sosyolojik ayrım konusunda garip bi çelişki yaşıyor. üst tabakaya ait biri ile alt tabakaya ait birini karşılaştırırken 2 kuşak sendromu dediğimiz konuyu "es" geçiyor. belki de bunu amaçlıyor. ama eğer bunu amaçlıyor ise bunu daha açık biçimde ifade etmeli. velhasıl sonunda filmi izleten bir tek fikret kuskan kalıyor geriye. o da olmasa ne feci ne diye düşünüyorum ben.
bence kesinlikle haksızlık yapıyosun adamlara daha ne kadar iyi oynayabilirlerdi merak ediyorum doğrusu...

Filmi defalarca izledim we artik her sahnesini ezberledim diyebilirim.Çagan Irmak varsa bi iste zaten güvenilir oluyor.Oyuncular da saglam seçilince ortaya süper bisey çikmis.Türklerden bu kadar iyi bi film beklemezdim açikcasi ama gerçekten güzel bi film.Nejat da Fikret'in yolunda.Fikret Kuskan mükemmel bir oyuncu...

fikret kuşkan var diye gidip dvd'sini aldım film hiç hoşuma gitmedi birazda american vari olmuş ama fikret kuşkan kurtarıyo yinede...

Geri