Ankara Bas Gitarist / Grup Arıyorum

Öncelikle merhaba. Tek başıma çalarak biryere kadar artık. Bas gitarist arayan; beraber stüdyoda takılabileceğimiz, kendimizi geliştirebileceğimiz, belli bir çalışmadan sonra sahne alabileceğimiz, kendi müziğimizi yapabileceğimiz, kendini geliştirmeyi hedeflemiş, yaptığı müzik konusunda sürekli çalışarak (sadece stüdyoda değil bireysel olarakta) kendini geliştirmeye çalışanlardan oluşan bir grup arıyorum. 6 yıl önce aldım gitarımı ve ilk enstrümanımdı, 1yıl kadar çaldım (acemilik dönemleri), Beraber stüdyoya gittiğimiz bir grubum vardı. Daha sonra bazı nedenlerden dolayı bırakmak zorunda kaldım müziği. Yaklaşık 1 yıl önce tekrar gitarımı aldım elime. Sadece tab'lardan ezbere çalmayı sevmiyorum. Gam, armoni, arpej, akor, nota artık hangisini derseniz yetecek kadar bilgim var ve daha da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Çünkü dediğim gibi hedefim sadece ezbere tab çalmak değil kendi müziğimizi yapalım kendimizi geliştirelim istiyorum. Gitarımın klavyesi üzerinde notaların yerlerini de biliyorum. Yani demek istediğim yeni başlamış amatör birisi değilim (gerçi profesyonel de değilim :rolleyes:). Ben kendimi değerlendirecek olsam bas gitarda orta seviyeye yakın biryerlerdeyim derim. Metal müzik pek tarzım değildir. Ama onun dışında hep kendimi geliştirmeye açığım. Tek bir türden sabit kalmaya da gerek yok. Yeter ki yaptığımız işi severek yapalım ve insanlara da sevdirelim :giggle:
Bu arada yaşım 26. Benim yaşlarımda anlaşabileceğimiz, kendini beğenmiş burnu havalarda olmayan arkadaşlar varsa özelden bir msj atmanız veya yorum yapmanız yeterli. Fazla egoyu sevmem bunu belirteyim.

Son düzenleme:
Ankara'da hic mi yok bas gitarist arayan, her grubun basçısı var herhalde 😀 eskiden deli gibi bascı aranırdı

Son düzenleme: