İstanbul Bas gitarist ve Solist aranıyor

Selamlar.Yeni bir grup kurmaya çalışıyorum.Kendim solo gitar çalıyorum.
Türkçe ve yabancı popüler şarkılar yapmak istiyorum..Çalmaktan keyif aldığım gruplar.Yabancı:Red hot chili peppers,nirvana,greenday,jet,chuck berry,steppenwolf,franz ferdinand,pink floyd,metallica,ozzy osbourne,ac dc,muse,seven nation army,jimi hendrix,coldplay,daft punk,bruno mars,bryan adams,evanescence,cranberries,guns and roses,eric clapton,chickenfoot,the offspring,dire straits,stevie ray vaughan,him...Türkçe: Duman,malt,mor ve ötesi,ogün şanlısoy,kurban,yüksek sadakat,redd,bulutsuzluk özlemi,ayna,athena,yaşar kurt,kenan doğulu,mustafa sandal,kargo,emre aydın,teoman,sertap erener,şebnem ferah,kıraç,sarp,direct,cem karaca,barış manço,mfö,gece yolcuları,demir demirkan,pamela,özlem tekin,aslı gökyokuş,yavuz çetin,mirkelam,gece yolcuları...
Bunların haricinde entrumantel rock da seviyorum.joe satriani,eric johnson şarkıları çalabilirim.
Sahne almak veya konser vermek amacında olan kişiler iletişime geçerse sevinirim.Bas gitar, solist. 05302834093.Whatspda kullanıyorum.

Son düzenleme:
Merhaba,
Solistim, yabancı şarkılar için biraz provaya ihtiyacım olur o kadar. hala arayış devam ediyorsa görüşebiliriz.