Satılık Fender Mustang 3 III v2

Takasa
Kapalı
Fiyat
900
Para Birimi
TL
FENDER MUSTANG 3 v2

Cihazı yaklaşık 2-3 hafta önce, uzun süre sonra yeniden gitar çalmaya başladığım için sahibinden.com üzerinden aldım. Aldığımdan beri evden çıkmadı.

Ürünün işlevsel olarak bir sorunu yoktur ve kusursuz olarak çalışmaktadır. Hatta bir önceki sahibi bana göndermeden bir gün önce sahnede kullandı.

Aldığımda kozmetik olarak iki kusuru vardı. Birincisi reverb potu kırık ancak tüm ayarlarını dijital yapabildiğinizden dolayı pota ihtiyacınız olmuyor. Preset kullandığınızda ayarlanan ton ve reverb ayarları ile master potu ile ses yüksekliğini yaparak da kullanabiliyorsunuz. Bu sebeple reverb potunun kırık olması sorun teşkil etmiyor. İkinci kusuru ise altındaki dört yastıktan birisi yok. Yeni bir pad alınabilir ya da kalan üçü çıkarılarak kullanılabilir. Ben fiyatının uygunluğundan dolayı bu kusurları bilerek cihazı aldım. Bunun dışında sahne gördüğü için hafif kozmetik kusurları var. 10 üzerinden 7 durumda diyebilirim. Fotoğraflarından da görebilirsiniz.

Footswitch'i ve koruma örtüsü vardır.

Ürünü satma sebebim ise Blues çalıyorum ve daha önce hep lambalı ampli kullandım. Evde düşük ses seviyesinde çalmak için Mustang aldım ancak lambalı ampli sevgim sebebiyle satıp attenuator ile bir Blues Jr. alacağım. Yoksa Fender clean'lerini alabileceğiniz, kaliteli DSP'li, çok iyi bir ampli.

Aldığım fiyat 1.000 TL'ye satıyorum. İstanbul içi elden, İstanbul dışı ise kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere kargo ile gönderebilirim. Fiyatı çok uygun, lütfen pazarlık teklif etmeyiniz.

İyi günler.

İyi günler.
20181028_161949.jpg
20181028_162027.jpg
20181028_162133.jpg
20181028_162223.jpg
20181028_162300.jpg

Son düzenleme: