Merhaba, elektro gitarda yeniyim rocksmith remastered sizce faydalı mı?

Bu kadar büyütmeye değmez, öncelikle bu bir eğitim simülatörü , oyun ismi çok basit kalır. Sıfır adam , 2 sene gibi süre zarfında bundan hızlı şarkı çalmaya başlayamayabilir ama bu kişiye göre değişir. Bende sapına kadar işe yaradı, ortaokulda özel derse gittiğim müzik hocası, 1 ayda bugünkü parayla 600 tl ye süt içtim dilim yandıyı notadan okumayı, arpej çalmayı öğretebilmişti, pahalı geldi , gitar serüvenim o gün bitti çünkü metallica çalamamıştım. 34 yaşında rocksmith sayesinde 2 sene boyunca en az 900 saat gitar çaldım, iyi kötü öğrendim , şimdi zorlar da dahil çoğu thrash riffini hatta ufak tefek soloları çalabiliyorum. Teknik , nota , teori başta herkese gelmeyebilir , bu iş sevgi işi, ilgi işi, kulak işi, el işi :))) bırakın millet istediği gibi takılsın, isteyen alaylı , isteyen mektepli ,isteyen her ikisi yada hiçbiri, ama hepimiz müzikte , sanatta buluşup keyif alabilelim , paylaşabilelim.

Tüm yorumlarınız için teşekkürler şuan zaten ders alıyorum derslerim bitene kadar bi gideyim ondan sonra hem eğlenmek hem pekiştirmek için alabilirim o sırada real tone cable denilen zımbırtıya parada biriktirmiş olurum

Geri