İstanbul (KAPANDI) Vokal Arıyoruz (Rock-Metal, Kadıköy)

#1
Merhaba,

Haftada bir düzenli toplandığımız (Kadıköy'de ve haftasonu) grubumuza vokal arıyoruz. 1 seneden fazla süredir birlikte çalıyoruz (arada kesintiler oldu ama istikrarlıyız) ve halihazırda çaldığımız bir repertuarımız var. Parçaları olduğu gibi çalıyoruz. Yabancı rock/metal tarzda repertuarımıza zamanla grup isteklerine göre yeni şarkılar ekleyerek ilerliyoruz. Parçaları iyi bir seviyeye getirmeden yeni parça eklemiyoruz.

Profesyonel değiliz. Keyfi çalıyoruz. Amacımız kaliteli müzik yapmak. Yaş ortalamamız 30 civarı. İşinde gücünde çalışan insanlarız ancak müzik çalışmalarını da ciddiye alıyoruz. Liseden, üniden beri enstrüman çalan üyelerden (2 gitar, 1 bas, 1 davul) oluşuyoruz. Grupta backvocal yapabilecek bariton sesler de mevcut. Enstrümana yeni başlayan, anlık hevesle kurulan gruplardan değiliz. (Takım olarak iyi bir sonuca ulaşırsak sahne hedefliyoruz. Amacımız müzik, sahne araç olabilir)

Repertuar nedeni ile sadece vokale odaklanacak, tercihen tenör, olmazsa bariton ses aralığında (kadınlarda alto, mezzo vs.), repertuar şarkılarını ve benzer şarkıları seslendirebilecek, takım çalışmasına ve sinerjiye inanan, müzikle gerçekten ilgili, hevesli, grubu ciddiye alacak ve çalışacak, grup ile birlikte gelişmek isteyen vokal arkadaşları bekliyoruz.

Repertuarımız:
  1. Guns n Roses - Don't Cry
  2. Skidrow - 18 and Life
  3. Radiohead - Creep
  4. Bon Jovi - Livin' On A Prayer
  5. Alice Cooper - Poison
  6. RHCP - Californication
  7. Iron Maiden - The Trooper
İlgilenen arkadaşlar forum üzerinden veya 05300687343 whatsapp üzerinden ulaşabilir.

Müzikli günler.
 
Son düzenleme:
Üst