Gadjo Romano Cimbalom Band(Balkan,Gypsy,Romen Müzikleri)ANK.

Gadjo Romano Cimbalom Band

grup elemanları:

Gitar-Vokal : Kerem
A.Saksofon-Vokal : Evtan
T.Saksofon : Hakan
Trombon : Mikail
Bas Gitar : Uygar
Davul : Bulut

ansızın bir yerde karşınıza çıkar...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ille de sokak bundan sonra her cuma saat 20:30 da İZ BAR da eğlence ortamı yaratacak.

illedesokakvv7.png

tek beklentimiz eğlenmek isteyenlerin gelmesi..kös kös oturan insanları görünce moralimiz bozuluyor biraz..eğlenmeyecekseniz gelmeyin

cinsel ayrım yapmadan her cuma iz barda eğlenip eğlendirmeye devam.gay-lezbiyen-travesti-biseksüel-heteroseksüel demeden.göbek attıracağız.iddaa ediyoruz..

iddia'larin asli var bizzat sahidim. gobege baglayinca kopmayin ama damardan girmisken pestil cikana kadar bastirin.
kerem yoktu bu hafta gozlerim arar oldu, efkar basti lakin muziginiz derman oldu.

hadi bakalim..

tekrardan selamlar..kısa bir aradan sonra ille de sokak olarak tekrardan eğlenceye davet etmekteyiz sizleri...

bundan sonra her cumartesi ANTİK BAR da programlara devam..

ANTİK BAR: Selanik cad. 55/B Kızılay Ankara adresinde.
(iz barın karşısında)

mekanın yeni işletmecileri sayesinde eski ama yeni bir yer haline gelecek iyi niyetlerimizle..güçük belki ama güzel..sadece oynamak isteyenler gelirse güzel de olur...

20 0cak ;KONSER "cemiyette pişiyorum" & "ille de sokak" & "komik günler"

pank ska balkan regi eylenceleri

Türkiye panklarının en afili soytarıları "cemiyette pişiyorum" askere gidecekken ,albümleri çıkacakken Ankara 'ya geliyor.bağıra bağıra, tarihe tanıklık edin
20 Ocak pazar konseri daha da ötelere dönüşüyor ; aslen sokak çalgıcıları ,hertürlü nağme çözüşleriyle angaraya bel kırdırtan "ille de sokak" ve ,türkçe sözlü reggea yapan nadide gruplardan "komik günler" nevi şahsına münhasır yazışlarıyla bu pazar Angara mahşer-i eylenceye kopuyor...

konur sokak (eski cadde..bildin) Küçük dostun karşısı kat:3

Çizmeli Kedi

eyvallah teşekkürler.. madem başlık yukarı çıkmış hemen bi güncelleme yapalım;

Gadjo Romano

çarşamba 21.30 Nefes'te

cuma 22.00 Getto'da

Cumartesi 22.00'da Pub'da

Geri