Satılık Fender Gibson les paul strat stratocaster tele bass pickguard

Takasa
Açık
Fiyat
40
Para Birimi
TL
Merhaba,

Telefon + 90 505 776 83 35

Elimde kullandığım, kullanmadığım bir sürü irli ufaklı parça birikti. 40 tl ve üstü satış yapıyorum 10 tl'lik parça için 10 tl yol parası ve 2 saat gelgit yapmak istemediğim için. 90 tl üstüne kargo benden ya da 10 tl indirim, 140 tl üstü kargo bedava+10 tl indirim veya elden olursa 20 tl indirim, 200 tl üstü 20 tl indirim+kargo bedava, elden olacaksa 30 tl indirim. Fiyatları zaten piyasaya göre çok uygun veriyorum, bazıları arayıp da bulamacağınız türden, üstüne aldığınız miktara göre indirim-kargo bedava yapıyorum. Hepsinin tek tek fotoğrafını çektim 100 tane filan foto var. Detaylı foto isteyen mesaj atsın.

Orijinal Fender USA parçaları: Her biri için ortalama 5 dolar kargo parası verdim. Abd'den parça parça, zaman içersinde sıfır aldım. Elimde kalanlar- yedekler ve hiç kullanılmadı. Bütün parçalar sıfır, abd sıfır fiyatına vereceğim.

1. Truss Rod nut'ları: Fotoğraflara göre soldan sağa 1. sıra: Vintage(Orijinal diye geçer) stili amerikan stratlar için kutusu : 50 tl Bullet tipi, 70'ler amerikan strat veya projeleriniz için kutusu: 35 tl Amerikan standart veya plus modelleri için modern tipi kutusu: 40 tl

2. Tremolo tipleri-uç plastikleri: Yine 1. sıra, soldan sağa sırasıyla aged white(sararmış beyaz) tanesi: 10 tl beyaz tanesi: 10 tl siyah tanesi: 10 tl

3. 2. sıra soldan sağa gidiyorum, Knob vidaları: Amerikan tele, P Bass ve vintage fender amfilerinin knobları için sıkıştırma vidaları 12 tane kutusu: 30 tl

Amerikan standart veya plus stratlar için köprü yükseklik ayar vidaları bu çok zor bulunan bir parça belirteyim, 12'li kutusu: 40 tl

Fender gitarları için tremolo kolunu takmadan önce yerleştirilen yay kutusu: 15 tl

Vintage stili fender usa için key brushings burguları takacağınız metal halka bu da zor bulunan bir parça kutusunda 6 tane olmalı başka yere gitti bende 3 tane var yarı fiyatına vereceğim kutusu: 20 tl

Vintage stili fender basslar için string tee, headstock'ta tellerin burguya girmeden önce kılavuzluk yapan ufak parça tanesi: 35 tl

Plus veya deluxe stratlarda bulunan schaller'in ürettiği strap lock'ların arkadaki yuvarlak kitleme vidası, straplock cap diye geçer, scahller üretimi ve chrome'dur, 6'lı kutuda, kutusu: 75 tl

4. Fender single coil manyetik kapakları siyahları sıfır tanesi 10 tl, diğerleri aged white ile white arası yani, beyaz ile sararmış beyaz arası bir rengi var tanesi 10 tl

Diğer parçalar:

1. Plastik ayaklık, dunlop pedallere de uygun vidasıyla birlikte 5 tl, markasız muadili vidasıyla 3tl
2.Knoblar: Sıfır-Markasız Plastik strap tipi knoblar tanesi 5 tl, sıfır-markasız les paul lp tipi sarı tanesi 5 tl. Sıfır-markasız super strat tipi metal dome(tepesi bombeli içi plastik, vidasız) tanesi 15 tl
3. Switchler: Sıfır-Markasız 5 yollu veya 3 yollu strat tipi switch tanesi 30 tl, Sıfır-Markasız toggle switchler tanesi: 35 tl (4 çeşit-renk toggle switch var detaylarını sorun) toggle switchlerin bir tanesi sıfır schecter kore'den çıkma-kullanılmadı.
4. Potlar: Sıfır ve Markasız Push pull pot 250k veya 500k tanesi: 35 tl. Full size, long shaft, pirinç kalın les paul tipi gövdelere veya normal gövdelere uygun CTS 500k potlar tanesi 35 tl. WD marka made in mexico,fender-washburn kullanıyor hala bu potları gitarında, full size potlar tanesi 15 tl, Sıfır mini 500 k Alpha potlar tanesi 15 tl, markasız full size veya mini potlar 10 tl. Sıfır emg pirinç 25 k pot (aktif manyetikler için) tanesi 50 tl, sıfır Alpha 25k audio taper mini pot: 30tl sıfır push pull pot aktif manyetik için 50 tl(emg 89 seymour duncan ahb-2 vs push pull aktif manyetik için) emg pirinç pasif manyetikler için 500 k mini pot 1tane var: 30 tl.
5. Sıfır tremolo arka kapağı jelatini bile üstünde: 25 tl, vidasıyla:28 tl
6. Sıfır Strat tipi 3 ply-3 katmanlı pickguard jelatini üstünde: 50 tl, vidalarıyla: 55 tl HSS sedefli beyaz 3 ply sıfır-jelatinli: 60 tl+vida:65 tl
7. Sıfır pickguard vidası seti: 5tl (3 renk var siyah-gold-krom)
8. Sıfır kilitli askı pini straplock pin schaller tipi schaller değil ama çok kaliteli seti 35 tl. Tekini isterseniz 20 tl.(siyah,gold, chrome-metal renkli)
9. Elektronikler: 9 voltluk sıfır plastik pil kutusu+vidasıyla birlikte bulabildğim en küçük kutu, ölçülerinin fotosu da var isterseniz: 10 tl, 9 voltluk sıfır pil yuvası kablosu: 2tl aktif manyetik için sıfır kapasitör tanesi 2 tl, aktif manyetik için stereo 5 ayaklı TRS jack markasız ve sıfır tanesi 15 tl, pasif manyetik için gitara lehimlenen sıfır mono jack tanesi 10 tl, aktif manyetikler için 3 pinli takmalı-çıkarmalı markasız-sıfır 35 cm 3'lu kablo tanesi 5 tl, tl Duracell sıfır pil tanesi 5 tl (elimde az kalmışsa satmayacağım)
10. Markasız kullanılmış no name manyetik 9 k ohm (kapaksız olan) 25 tl, Hohner telecaster'dan çıktı diye hatırladığım (?) 4.7 k ohm değerli kapaklı manyetik 30 tl. Manyetikleri multimetre ile kontrol ettim çalışıyor ama birebir takip denemedim alın kurculayın veya idareten kullanın size kalmış.
11. Siyah vida ve yayı olan strat tipi sıfır ve markasız gold saddle seti 6'li seti ayırmıyorum hepsi 70 tl, belki satıştan kaldırabilirim ihtiyacım var fakat henüz değil.
12. Manyetik çerçeveleri: Kullanılmış, hangi gitarlardan çıktı hatırlamıyorum normal olanları 10 tl(vidası dahil), les paul tipi kavisli olanlar: 15 tl (vidası dahil) manyetik vidası-yayı ve çerçeve vida seti tanesi 7 tl. Manyetik vidaları, her manyetiğe uymuyor elden alışveriş tercih ediyorum bu konuda. Ayrıca krom ve sıfır-markasız çerçeve var kullanılmadı gibson ve seymour duncan humbuckerlara uymadı, firebird gibson mini humbucker'a uymadı seymour duncan sm-1n vintage mini'ye uymadı dimarzio'ya denemedim. Birisi alsın kullansın, işine yarayan alsın 0 tl.

1.JPG
2cfender .jpg
2dfender.JPG
2gfender.jpg
3afender.JPG
7 potlar.JPG
8 switchler.JPG
9 diğerleri.JPG
10 pickguard.JPG
11 pickguard.jpg
1.JPG
2.JPG
3.JPG

Telefon + 90 505 776 83 35

Elimdeki bütün manyetik ve gitarları satıyorum lütfen diğer ilanlarıma da bakın.
Elimdeki Diğer Manyetikler ve Parçalar(Fotoğraflarda gösterdim.)

Carvin USA neckthru custom shop elektro gitar, sıfır-kutusunda gibson 490 T zebra(siyah-bej) çok temiz gibson USA 490 R, sıfır ve kutulu emg 81-81 full set, sıfır seymour duncan blackouts full set(Ahb 1 veya AHB 2 set), çok temiz ve kutulu seymour duncan p90 soap bar bridge, seymour duncan hot rails sss full set, seymour duncan tb4 (sh4-jb), sıfır-kutulu emg sss single s set, sıfır gibi kutulu dimarzio paf master dp260 neck, sıfır gibi kutusunda seymour duncan stl-2 neck telecaster manyetiği

Fender USA Krom burgular, Gibson USA Deluxe Vintage tip burgular, Gibson USA tail piece ve köprüler-tune-o-matic, Sıfır gibi Grover Mini-Rotomatics Krom Burgular, Sıfır-paketinde Gibson USA modern altın tuners, Sıfır - paketinde krom gibson USA tune o matic bridge, Sıfır paketin sıfır siyah gibson USA tune o matic bridge.

Siyah-krem-beyaz sss fender stili sıfır pickguardlar, sıfır sss fender tipi siyah, krem, beyaz 3 ply(3 katlı) single manyetikler için pickguard, cts pirinç full potlar, sıfır push pull potlar, sıfır 100,250,500k potlar, sıfır emg 25k aktif manyetikler için pot ve stereo jack, sıfır mono jack, sıfır fender USA-meksika-Japon vintage-modern yedek parçalar, gibson gotoh köprü, tailpiece, 3 veya 5 yollu sıfır fender tipi veya toggle switchler.

Müzik forumlarında birçok alışverişim oldu referans sıkıntım yoktur. Para hesabıma yatar aynı gün kargolarım. Şimdilik vaktim yok fazla foto ekleyemedim. İsteyen olursa daha fazla foto yüklerim.
Teşekkürler,
Selçuk

Vay beah, amma koleksiyonmuş, luthierlerde bile bu kadar çeşit yoktur ;), iyi satışlar...
Teşekkürler, Geçenlerde eski toprak 50+ bir abimiz, parçalara bakarken, 'şekerci dükkanına gelmiş gibi hissediyorum' demişti. Zaman içinde o kadar çeşitli parçalar toplanmış ki hepsini önüme koyup, ilan açınca farkettim. Yap-bozların kalan parçalar,ı yedekler falan filan derken.. tek tek ilanla uğraşmak da zor alanlara da indirim de olur toptan ben de arkadaşlardan hızlıca kurtulurum diye düşündüm. Bakalım.

Son düzenleme: