Funk Inside

Hangi şehirden olduğunuzu, o bahsettiğiniz yerlerin hangi şehirde olduğunu da yazın bari de bilmeyenlerin bir fikri olsun. Lokal düşünüyorsunuz lokal, bu siteye TC'nin her yanından insan geliyor, mesajlarınızda onlara da ulaşın.

doğru bir uyarı gerçekten, teşekkürler..
bizim elemanlar uykuda.. grup üyelerinden biri olarak ben yaziim bari ;)

ankaralı bir grubuz. çaldığımız yerler de ankara'da.
salı günü dummy'deyiz (sakarya cad.,no.sunu bilmiyorum)
perşembe günü if'teyiz (tunus cad. no.14)
bekleriz..
(şiir gibi oldu pek bir kafiyeli)

ps:ilk mesajımdı, hayırlı uğurlu olsun :) herkese slmlar ayrıyeten..

Perşembe leri IF de saat 23:00 da, Salı ları Dummy de saat 22:00 gibi başlıyorlar... Saygıyla takip ediyorum hatta arada sırada sizinle çalmaktanda büyük zevk alıyorum... Hastasıyım sizin...

derin bir merak. bende taki beyi daha üçden fazla kişiyle müzik yaparken duyamadım, dün gelicektim, kılpayı kaçtı... neyse saygı ve sevgiyle...

hotsauce-davul

sagolun beyler teker teker hepinize tesekkur ederim grubum adına.gerci cogukez kotu soundchecklerimize denk geldiniz ama olsun.gerci bende sizin hot sauce u dinliyemedim sole iyi bi ses sistemiyle ama olsun golgeye gelip dinliycem kesinlikle kardes grubumuzu :) .buarada herkesede siddetle tavsiye ediyorum hot sauce show band'i.pazar günü gölgedeler.

Grup elemanları arkadaşlarım diye demiyorum beyler gerçekten harikasınız sizleri dinlemek büyük keyif veriyor insana yolunuz açık ola :) şu sınavlar geçsin sizi dinlemeye daha sık gelicem..bu arada Lokmanım canım kardeşim beni bu kadar sık arama özleyemiyorum seni ( şaka şaka işine bak biliyorum çok yoğunsun ) hepinizi öpüyorum...

slm lockman,
21 mayista Haci ömer tarman anadolu lisesi senlikleri var. sahne almak ister misiniz? Evren abiye sor o bilir zaten. Abea da sahne alicak, bi aksilik olmazsa. Ses sistemi Raven dan gelicek. yani rock station festivalindeki ile ayni olucak. saygilarimla -Barış-

abi gölge olayı cok iyi olmus sizin icin.gercek hot sauce ortaya cıkmıs guzel ses sisteminde.kutlarım harbiden.cok eglendim ogün.hepinizi optum teket teker.

selam abi.özel msj attım sana ama ulasmadı heralde.grup elemanlarından sadece 2 kisi ankarada.digerleri sehir dısında suan.bu hafta geldiklerinde sorcam bu konuyu onlara.aklımdasın merak etme.gorusuruz.

çok keyifli bi konserdi... gelen, eşlik eden herkese çok teşekkürler.

gerçi georgy porgy(toto) çalmadık, onun burukluğunu yaşıyorum halen(oha)... sanırım bunun için bizimkilerin kulaklarını çekmem lazım euhe. dur hele perşembe günü if'te çekiim kulakları :D

Geri