Satılık Fender Newporter Akustik Gitar

Takasa
Kapalı
Fiyat
1000
Para Birimi
USD
selamlar
2 sene önce amerika dan aldığım akustik gitarımı satıyorum
1985 yılı japon handcraft üretimi gitardır
gövde komple maun , fretboard gül ağacı , pickguard turtle shell ( kaplumbağa kabuğu )
gövdesi birçok maun gitar gibi farklı tonlarda farklı desenlerde toplama gitar gibi değildir..
heryeri aynı tonda aynı desende aynı ağaçtan 1. sınıf üretilmiştir.
gövdeye ışık vuran yerler sanki içinde küçük bakır plakalar varmış gibi parlar ve renk alır fotoğraflarda azçok belli oluyor..
görseli çok güzeldir.
kırık çizik çatlak vs yoktur. çilası mükemmeldir. pickguard bile tırnakla veya pena ile çizilmez sadece kılcal izler görünür
fretler %100 dür .erime asla yoktur. 33 yılda nasıl deforme olmadı beni de şaşırtan bir durum..
tel yüksekliği 12. fret de , E-2mm / e-1,5 mm dir. bendeki elektro gitardan daha alçaktır.. çalımı çok rahattır. cızlama yoktur.
sap ayarı 2 sene önce 1 defa yapıldı.. ve o günden beri rijit bir şekilde ayarını korumakta.. bi daha alyan değmedi.
burgular mükemmel kondisyonda .. akord sağlam..
bu yaşta ve bu kalitede gitarın ses tonu ve ses şiddetini kalitesini söylememe gerek yok. kendiniz dinlemelisiniz.
yani , zamanında 1.sınıf malzemeden ,1.sınıf kalitede üretilmiş, yıllanan ama eskimeyen ömürlük evladiyelik bir gitardır.
1 kere alın bir daha akustik gitar aramayın.
sap, gövde, metal aksam , hiçbir şekilde eskimeyen deforme olmayan yıllara meydan okuyan enteresan bir ürün..

örnek yabancı video :
fiyatı , yeni çin malı fender lere göre makuldür.
nakit ihtiyacından satıyorum.. pazarlık ve takas düşünmüyorum..

Dosyalar

Son düzenleme: