İlan Kapalı Takamine EG510SC Kore yapımı

Takasa
Açık
Fiyat
1300
Para Birimi
TL
Masif sedir ses tahtası, lamine nato(maun türünden bir ağaç) yan ve arka kapaklara sahip TK-40 preamplı güzel bir gitar. Kore üretimi ve masif ses tahtalı gitarlar arasında en uygun fiyatı belirliyorum sanırım bu nedenle pazarlık yapmazsanız sevinirim. Mantıklı takas tekliflerini de değerlendirebilirim. Gitara sonradan bir adet strap takılmıştır. Fotoğraflarda detaylı olarak gösterdim. Yıllar içerisinde kullanımdan kaynaklı izler oluştu, detaylar için ulaşabilirsiniz.
DSC00851.JPG
DSC00852.JPG
DSC00853.JPG
DSC00854.JPG
DSC00855.JPG
DSC00856.JPG
DSC00857.JPG

EG523SC Var bende sadece kasa bıraz farklı ton aynı ton bence pıyasadakı en ıyı akustıklerden bırı arkadasta temız bakmıs ıhtıyacım olsaydı dusunmeden almıtım.Fıyatıda şaka gibi.
Ama biz bundan 10 kat dandık gıtara daha fazla vermeyı seven ınsanlarız bunu neden alalım gıdıp sıfır alıp bunun 3 katını verır veya neydıgı belırsız bır gıtara 2 katını verırız.
Klasik öğrenci gitarlarının 400 500tl oldugu ülkede bu gıtara bu rakam cıdden super.Umarım ıhtıyacı olana gıder.

Ayrıca takamınenın bu gıtarları üzerinde daddario nun exp16 coated phospor bronze tellerı ıle geliyor.
Ben eg523 ü aldıgımdan beri bundan baska tel takmadım.Daddario kendı sıstesındende sımdıye kadar uretmıs oldugu en ıyı tellerde biri olan exp16 serisinin en güzel uyum sağladıgı gitarın takamınenın bu serileri oldugunu söylüyor.Bu kasada bu telle size abartmıyorum ateşin başında 25 kişi şarkı söyledik ve gitarın sesi hiç bastırılamadı :)