Jackson j32t king v mi lp standart mi

Öncelikle merhabalar ; rock , alternatif rock , slow tarzi sarkilar calmayi dusunuyorum(duman , model...) Jackson J32T King V mi yoksa Epiphone Les Paul standart mi alsam cok arada kaldim.Yardim ederseniz cok sevinirim..

Öncelikle merhabalar ; rock , alternatif rock , slow tarzi sarkilar calmayi dusunuyorum(duman , model...) Jackson J32T King V mi yoksa Epiphone Les Paul standart mi alsam cok arada kaldim.Yardim ederseniz cok sevinirim..

Bana kalırsa ben seçiminizi epiphone lp standarttan yapmanızdan yanayım, jackson j32t king V biraz metal karaktere sahip bir gitardır, yani aradığınız tonu bulmanız bir tık daha zor olabilir. Müzikal seviyenizi bilmiyorum, fakat kişisel görüş olarak ilerleyen zamanlarda sahnede V kasa ile model çalmak estetik açıdan biraz abes kaçabilir. Bunların dışında yumuşak tonlar için les paul dışında strat veya tele tipi gitarlara göz gezdirmenizde fayda var

yerinde olsam ucuz yollu epiphone les paul plus top pro kovalardım eğer 2. el alacaksan(bu kurda ne kadar ucuz yollu bulunur o konuda yorum yapmayayım bence :)

Geri