İstanbul Kadın Vokal Arıyoruz (RocknMetal, Kadıköy)

Merhaba,

Haftada bir düzenli toplandığımız (Kadıköy'de ve haftasonu) grubumuza kadın vokal arıyoruz. 1 seneden fazla süredir birlikte çalıyoruz (arada kesintiler oldu ama istikrarlıyız) ve halihazırda çaldığımız bir repertuarımız var. Parçaları olduğu gibi çalıyoruz. Yabancı rock/metal tarzda repertuarımıza zamanla grup isteklerine göre yeni şarkılar ekleyerek ilerliyoruz. Parçaları iyi bir seviyeye getirmeden yeni parça eklemiyoruz.

Profesyonel değiliz. Keyfi çalıyoruz. Amacımız kaliteli müzik yapmak. Yaş ortalamamız 30 civarı. İşinde gücünde çalışan insanlarız ancak müzik çalışmalarını da ciddiye alıyoruz. Liseden, üni.den beri enstrüman çalan üyelerden (2 gitar, 1 bas, 1 davul) oluşuyoruz. Grupta arka vokal yapabilecek bariton sesler de mevcut. Enstrümana yeni başlayan, anlık hevesle kurulan gruplardan değiliz. (Takım olarak iyi bir sonuca ulaşırsak sahne hedefliyoruz. Amacımız iyi müzik, sahne araç olabilir)

Bazı şarkıların yüksek aralıkta olması nedeni ile sadece vokale odaklanacak, tarza uygun, repertuar şarkılarını ve benzer şarkıları seslendirebilecek, sesine belli seviyede hakim, yetenekli, takım çalışmasına ve sinerjiye inanan, müzikle gerçekten ilgili, hevesli, grubu ciddiye alacak, birlikte yükselmek isteyen kadın vokal arkadaşları bekliyoruz.

Eğer aşağıdaki şarkıları seslendirebiliyorsan, hiç bekleme uğra bize. Repertuarımız:
1. Guns n Roses - Don't Cry
2. Skidrow - 18 and Life
3. Radiohead - Creep
4. Bon Jovi - Livin' On A Prayer
5. Alice Cooper - Poison
6. RHCP - Californication
7. Iron Maiden - The Trooper
8. Megadeth - A Tout Le Monde
9. Judas Priest - Breaking the Law

İlgileniyorsan 05300687343 whatsapp üzerinden ulaşabilirsin.

Müzikli günler.
 
Son düzenleme:
Üst