Limited edition custom shop epiphone gothic 7 strings

Kısa bir süre önce elime geçen custom epiphone (kore) hakkında bilgisi olan varsa ve yazarsa sevinirim ben bi kaç bilgi edindim ama kulaktan dolma internet te hiç bir bilgiye rastlayamadım veya ben bulamadım 33 tane üretildiği söylendi klavye hakkında abanoz dendi ama rosewood olduğunu tahmin ediyorum bunlar ve buna benzer bilgi sahibi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

Gothic Les Paulse 33 tane üretilmediğini biliyorum. =) Gayet karizmatik ve uzunca ismine rağmen EBay'de 6 tellisiyle arasında çok fiyat farkı olmuyo genelde. =)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Vine_Inlay demiş ki:
Gothic Les Paulse 33 tane üretilmediğini biliyorum. =) Gayet karizmatik ve uzunca ismine rağmen EBay'de 6 tellisiyle arasında çok fiyat farkı olmuyo genelde. =)

haklı olabilirsin ben yaklaşık iki haftadır araştırdığım için bir fikrim yok bilgide edinemedim eğer bu şekilde fiyat özellik vs. gibi bilgiler edinirsen nerelerden edindiğini bizle paylaşırsan sevinirim.

Bilgi edinmek için Google'a 7 string Les Paul Epiphone falan yaz, bin tane kaynak çıkcaktır karşına... Ara sıra EBay'e de düşer 300 Dolar falan olur fiyatı.

Geri