Satılık silinebilir

Valla eğer Helix'i çok uygun fiyata alacaksanız bilemem, ama eğer cihazın soundları hoşunuza gittiyse ve pedal seviyorsanız Line 6 HX Effects sizin için hem çok daha hesaplı hem de çok daha portatif bir tercih olur. Muhtemelen 3000 TL bandında edinebilirsiniz ve Helix üzerindeki bir sürü özelliğe de para vermemiş olursunuz. Bu piyasada 10 günde tüm setup satışı yapmak muhtemelen çok da mümkün olmayacaktır, o nedenle bu ihtimal de aklınızda bulunsun derim.

Ölü fiyat değil deyen arkadaş pedalların sıfır fiyatlarına bakabilirse 8500 TL civarı olduğunu görür . Bu temizlikte hatta sıfır kutusundan açılmamış pedalları tek tek toplaması 5000-5500 tl tutar bende 18 yıldır bu sektördeyim . Alıp sattığım pedalın haddi hesabı yoktur :) 2. El piyasasına bu sebeple çok hakimim tanıyanlarda çok vardır . Helix gelince onu farklı bir amaç için alacağım çok çok ta elzem bir durum değil benim için şuan nakitim olmadığından setupı satışa çıkardım alamazsam setup ımı kullanıp nakitim olunca gene bir helix alacağım :) .

İlanınızı baltalamak gibi bir niyetim yok. Açtığınız başlığa da bir yorumda bulunmadım gördüğümde, ancak başka bir forum üyesi de çok iyi fiyat yazınca kaçırdığım bir nokta mı var acaba dedim gerçekten ve merak ettim. Bu sebeple kendisini cevapladım. Kişisel görüşüm satışa koyduğunuz ürünleri ikinci elde tek tek toplasam yazdığınız fiyatın altına geleceği yönünde, kaldı ki paket olarak topluca alınacaksa daha ucuza gelmesi gerekir diye düşünüyorum. Bir de başlıkta ölü fiyat ibaresi olunca... Neyse, ben yine de iyi satışlar dilerim.

Forum ahalisine küçük bir not : Başka sitelerde yayınlanan ilanları foruma taşıyıp sayfalarca yerden yere vuruyoruz, ancak ilan forumdan gelince neden kimse kral çıplak diyemiyor anlam vermekte zorlanıyorum.

İlanınızı baltalamak gibi bir niyetim yok. Açtığınız başlığa da bir yorumda bulunmadım gördüğümde, ancak başka bir forum üyesi de çok iyi fiyat yazınca kaçırdığım bir nokta mı var acaba dedim gerçekten ve merak ettim. Bu sebeple kendisini cevapladım. Kişisel görüşüm satışa koyduğunuz ürünleri ikinci elde tek tek toplasam yazdığınız fiyatın altına geleceği yönünde, kaldı ki paket olarak topluca alınacaksa daha ucuza gelmesi gerekir diye düşünüyorum. Bir de başlıkta ölü fiyat ibaresi olunca... Neyse, ben yine de iyi satışlar dilerim.

Forum ahalisine küçük bir not : Başka sitelerde yayınlanan ilanları foruma taşıyıp sayfalarca yerden yere vuruyoruz, ancak ilan forumdan gelince neden kimse kral çıplak diyemiyor anlam vermekte zorlanıyorum.
Haklısınız. Sahibinden'e bakınca 3000 civarı alınabilir. Ben kendi adıma kimsenin ilanına bir yorum yapmamaya çalışıyorum. Ne gerek var polemik çıksın. İsteyen istediği fiyatı versin. Merak ediyorum bugüne kadar toplu satış yapan biri oldu mu acaba :)

Başlığa ölü fiyat yazılmasa sanırım herhangi bir tartışma dönmezdi burada, zira “ölü fiyat” denmese fiyat gayet normal, ucuz değil, pahalı değil. Fakat o ibare ticari kaygı, samimiyetsizlik, müzikten ziyade bedel takıntısı gibi şeyler düşündürdüğü için haklı olarak burada biraz ters karşılanıyor.

Zaten başlığa ölü fiyat yazmamın amacı bu pedalları 3000 TL ye alabileceğini düşünen arkadaşların dikkatini çekmek . Pedallar belli fiyatlarıda belli satma amacımda belli . Fiyatların pahalı olduğunu düşünen almaya bilir . 3000 tl toplayabileceğini düşünen toplaya bilir herkez istediğini yapmakta özgür . Sizden ricam burdan yazıp yazıp sonra sahibinden abi ac plus nekadar olur öğrenciyim yemek yemiyeceğim son paramı vereceğim gibi msj atıp fiyat kırmaya kalkmasınlar :)

Valla eğer Helix'i çok uygun fiyata alacaksanız bilemem, ama eğer cihazın soundları hoşunuza gittiyse ve pedal seviyorsanız Line 6 HX Effects sizin için hem çok daha hesaplı hem de çok daha portatif bir tercih olur. Muhtemelen 3000 TL bandında edinebilirsiniz ve Helix üzerindeki bir sürü özelliğe de para vermemiş olursunuz. Bu piyasada 10 günde tüm setup satışı yapmak muhtemelen çok da mümkün olmayacaktır, o nedenle bu ihtimal de aklınızda bulunsun derim.
hx effects denedim aslında oda işimi görüyorum ama dediğim gibi bildiğim ve cihazı almak istiyorum zaten o cihazıda arkadaşa ben aldım ilk deneyen ben oldum :) . Setup satılığa çıkardım ama açıkcası çokta satasım yok arkadaş 15 inde uçağı var son dakka bir şekilde ikna edeceğiz artık onu :)

Zaten başlığa ölü fiyat yazmamın amacı bu pedalları 3000 TL ye alabileceğini düşünen arkadaşların dikkatini çekmek . Pedallar belli fiyatlarıda belli satma amacımda belli . Fiyatların pahalı olduğunu düşünen almaya bilir . 3000 tl toplayabileceğini düşünen toplaya bilir herkez istediğini yapmakta özgür . Sizden ricam burdan yazıp yazıp sonra sahibinden abi ac plus nekadar olur öğrenciyim yemek yemiyeceğim son paramı vereceğim gibi msj atıp fiyat kırmaya kalkmasınlar :)
Eğer ac plus’tan kastınız ben isem haddinizi bilin. Sanırım okuduğunuzu anlama aşamasıyla birlikte idrak etme konusunda bazı sıkıntılar yaşamışsınız. Ben verdiğiniz fiyatın normal olduğunu söylüyorum. Sadece bu site kullanıcılarının, başka sitenin kötü niyetli insanlarının yazdıkları bazı hususların burada yazılmasını eleştirdiklerini söylüyorum. Kalkıp yok öğrenciyim demeyin, yok yiyeceğim para yok demeyin, şöyle yapmayın böyle yapmayın. İfadelere bak yahu.

Eğer ac plus’tan kastınız ben isem haddinizi bilin. Sanırım okuduğunuzu anlama aşamasıyla birlikte idrak etme konusunda bazı sıkıntılar yaşamışsınız. Ben verdiğiniz fiyatın normal olduğunu söylüyorum. Sadece bu site kullanıcılarının, başka sitenin kötü niyetli insanlarının yazdıkları bazı hususların burada yazılmasını eleştirdiklerini söylüyorum. Kalkıp yok öğrenciyim demeyin, yok yiyeceğim para yok demeyin, şöyle yapmayın böyle yapmayın. İfadelere bak yahu.

yok size itaben söylemedim sadece ilanı verdiğimden beri öyle teklifler geliyor . birde bazı arkadaşlar formlara sadece ortalığı kızıştırmak için yorumlar yapıp çekiliyorlar onlar kendini zaten biliyor . :) size gelince formlardan az çok tanıyorum sizi . bilgisi olan ve mantıklı konuşan kişilerin eleştiri yapması her zaman hoşuma gider ve yapılan eleştirileri de dikkate alırım . benim lafım ürünler hakkında bilgisi olmayıp şu kadar toplarım bu kadara aynısı yapılır diye konuşan kişilere

Ortalığı karıştırmak istemezdim. Yazdıktan sonra da keşke yazmasaydım dedim açıkçası. Ancak bu yazdıklarımın gerçekliğini değiştirmiyor ne yazık ki. Kişisel görüşüm belirlediğiniz fiyat ürünler için piyasanın üzerinde. Kaldı ki toplu satmak istiyorsunuz. Bir de üzerine ölü fiyat bu fiyata kaçmaz gibi ibareler olunca işin rengi baya bir değişiyor. Daha fazla uzatıp başlığınızı daha da sabote etmek istemiyorum. İstediğiniz fiyatı belirlemekte elbette özgürsünüz. Size İyi satışlar dilerim.

Ortalığı karıştırmak istemezdim. Yazdıktan sonra da keşke yazmasaydım dedim açıkçası. Ancak bu yazdıklarımın gerçekliğini değiştirmiyor ne yazık ki. Kişisel görüşüm belirlediğiniz fiyat ürünler için piyasanın üzerinde. Kaldı ki toplu satmak istiyorsunuz. Bir de üzerine ölü fiyat bu fiyata kaçmaz gibi ibareler olunca işin rengi baya bir değişiyor. Daha fazla uzatıp başlığınızı daha da sabote etmek istemiyorum. İstediğiniz fiyatı belirlemekte elbette özgürsünüz. Size İyi satışlar dilerim.

1 : Morley Bad Horsie 2 Wah pedalı (1050 TL )
2 : Tc Elektronic Polytune Classic Tuner (800 TL )
3 : Xotic AC+ Plus Boost/Overdrive (1800 TL )
4 : Amt SS20 Preamp (1950 TL)
5 : Tc Elektronic Alter Ego V2 (1250 TL ) - sıfır ürün
6 : Mxr Analog Chorus (710 TL )
7 : BBE Sonic Stomp 1. versiyon (700 TL )
8 : Joyo Powersupply 5 (450 TL ) -sıfır ürün

toplam fiyatı 8710 TL bu yazdıklarım nakit alımdaki fiyatlarıdı istersen linkte verebilirim . joyo ve alter ego geçen cumartesi alındı faturasını bile kestirmedin tanıdık olduğundan uyguna aldım . alacak kişi isterse kdv farkını ödeyerek kendi adına kestirebiliriz . fatura takıntısı varsa . Bu temizlikteki ürünler ortalama %70 oranında 2. elde satılmaktadır . oda 6097 TL yapar . Tabi türkiye şartlarında o oranda 2 el satmak zordur özel bir pedal olmadığı müddetce ortalama %60 değerinde pedallar satıla bilir tabi bahsettiğim bu kadar temiz olan pedallar için . oda 5226 TL yapar . gelelim hırpalanmış cihazlara onlarda %50 değerinde satılır . oda 4355 TL yapar . birde ölü fiyat vardır . oda %40 3484 TL yapar bende ürünlerin %45 lik oranla 4000 TL satmaktayım . başlıktada yazdığım ölü fiyata buradan gelmektedi . hala 3000 TL alabileceğini idda eden arkadaşlar . kusura bakmasında benzer setupı Aliexpresten çin malları ile tamamlaya bilirler . Benim form üzerinde 2. eldeki yüksek fiyatlar konumu içine girip biraz araştırma yapın belki birşeyler öğrene bilirsiniz . ama her şeyde olduğu gibi müzik piyasasında da bir 2. el döngüsü vardır . ve fiyatlandırma belli başlı kriterlerle yapılır . Yeri gelir sıfır 2000 TL olan pedal 300 TL satılır . yeri gelir sıfırı 500 TL olan bir pedal 1500 TL satılır . geçen hafta line 6 pod hd300 sattıl gator soft case ile birlikte bilin bakalım kaça sattım 1000 TL ve ilan sabah verdim akşam sattım . aynı gün İbanez TSmini sattım 250 TL adam almaya koşarak geldi neden bu kadar ucuza veriyorsun diye sordu . neden söyleyeyim . bende çok uyguna bir pedal buldum onun için onlarıda uyguna verdim . şimdide 4000 TL line 6 helix buldum bu fiyata ondan veriyorum . ve gerçek anlamda 2. elde dediğim gibi kriterlerde en az 1000 TL karınız oluyor . ayın 15 inde duruma göre ya satıştan çekeceğim yada 5500 TL yapacağım . ozaman isteyen alır isteyen almaz . öyle fiyat biçsem demen neler yazacaksınız . bu fiyatı beyenmeyip . şunu bilmenizi isterim dediğim gibi ben profesyonel bir müzisyen değilim işinde güçünde müziğide keyif için hobi olarak yapıyorum . ve en biyik hobimde farklı pedallar farklı gitarlar denemek o nedenle zamanzaman alıyorum satıyorum . tek bir ürün çok elimde kalmadığından mümkün olduğunca 2. el alıyorum . he joyo ile alter egoyu aldım . ogün senkoptan çok fazla ürün aldığımdan hemen hemen 2. el değerinde kadar inecek şekilde indirim yapıldığından dedim 200 TL fazla vereyim sıfır olsun . yoksa onuda almazdım sıfır . Sizden ricam bir yorum yazarken bilerek yazın . hele bir ürün hakkında yarım yapacaksan ürünü bil kullanmış ol parası deyemi deymezmi düşün ona göre yazılan tutara yorum yap . öyle olunca ürün araştırırken kendinide geliştireceksin senin yararına olacak . 3000 TL toplarım demekle olmuyor . maden topluyosun topla at bana bak ben bu setup 3000 topladım . ben ozaman hak vereyim sana .

Sıfır polytune 3 'ün 650-700 lira olduğu bir dünyada polytune 1 e 800 lira sıfır fiyat biçmeniz gerçekten enteresan. Ya ne sattığınızı bilmiyorsunuz, ya da kasıtlı olarak insanları kandırmaya çalışıyorsunuz. Ben uzatmak istemiyorum ancak biliniz ki sattığınız ürünlerin değerleri yukarıda belirttikleriniz değil. İnternet herekese açık bir ortam. Herkes açıp bakıp kendisi karar versin ben bu başkık altına daha fazla mesaj atmayacağım. Esenlikler dilerim.

Sıfır polytune 3 'ün 650-700 lira olduğu bir dünyada polytune 1 e 800 lira sıfır fiyat biçmeniz gerçekten enteresan. Ya ne sattığınızı bilmiyorsunuz, ya da kasıtlı olarak insanları kandırmaya çalışıyorsunuz. Ben uzatmak istemiyorum ancak biliniz ki sattığınız ürünlerin değerleri yukarıda belirttikleriniz değil. İnternet herekese açık bir ortam. Herkes açıp bakıp kendisi karar versin ben bu başkık altına daha fazla mesaj atmayacağım. Esenlikler dilerim.

TC Electronic Polytune Classic - Polifonik Akort Aleti

TC Electronic - Polytune Classic Akort Pedalı - Kıvılcım Müzik

sana 3 farklı fiyat attım . sonundaki classic / 2 / 3 yenisi diye değil versiyon belirtileridir ve özellikleri farklıdır . tabi sen onu farklı algıladığın için sana en son çıkanı bu kadar ilk versiyonu o fiyat olurmu diye geliyor ama o iş öyle değil biraz araştırma yap bunlar arasında ne farklar var . Amt ss20 sıfır 2000 TL SS30 üst versiyonu neden daha ucuz ki amt ss30 da üst versiyon değil farklı teknoloji . biraz araştırma yaparsan kafandaki tüm soru işaretleri gider emin ol . aynı durum BBE sonic stompda da var 2. versiyonunu çoğu kişi sevmez çünkü 2. versiyonda içindeki çip değiştiğinden sesi dijitalleştiriyor . o nedenle makbul olanı 1. versiyonudur . istersen tek tek ürünlerin nasıl neden olduğunu aradaki farklarını içinde kullanılan malzemeleri fln yazayım :) o setupta her pedalı belli bir amacı var yoksa muadili çok fazlasıyla daha ucuzuda daha pahalısıda var .

Sevgili Yetgin Kesinlikle haklısınız...
Bir kere verdiğiniz rakamları mağazadan nakit alınca en az %10 15 indirim alıyorsunuz.Bir de tüm herşeyi %70 ine satmak ünümüzde bırakın ölü fiyatı ,çok iyi fiyata satmak oluyor....
Mesela 1950 tl olan amt 220 nin sahibinden de 700 e varken size kimse 1400 vermez.Böyle toplu alımlar da herkes sizinle aynı zevke sahip olup ,tüm pedalları aynı oranda sevmeyebilir..Setup zevkler doğrultusunda zamanla oluşan birşey.Bu da maalesef sizin toplu satışta fiyat düşürmenizi gerektiriyor.Tabi ki istediğiniz fiyatı istersiniz ama bu piyasa da satılmasını beklemek biraz hayal olur.
Fiyatlar da maalesef ölü değil..Bırakın %70 i, yarı fiyata bile zor gidiyor ürünler şu günlerde....

Son düzenleme:
Sevgili Yetgin Kesinlikle haklısınız...
Bir kere verdiğiniz rakamları mağazadan nakit alınca en az %10 15 indirim alıyorsunuz.Bir de tüm herşeyi %70 ine satmak ünümüzde bırakın ölü fiyatı ,çok iyi fiyata satmak oluyor....
Mesela 1950 tl olan amt 220 nin sahibinden de 700 e varken size kimse 1400 vermez.Böyle toplu alımlar da herkes sizinle aynı zevke sahip olup ,tüm pedalları aynı oranda sevmeyebilir..Pedal zvkler doğrultusunda zamanla oluşan birşey.Bu da maalesef sizin toplu satışta fiyat düşürmenizi gerektiriyor.Tabi ki istediğiniz fiyatı istersiniz ama bu piyasa da satılmasını beklemek biraz hayal olur.
Fiyatlar da maalesef ölü değil..Maalesef bırakın %70 yarı fiyata bile zor gidiyor ürünler şu günlerde....

fiyatlar hesaplanırken ;

1 : Morley Bad Horsie 2 Wah pedalı - 450 TL
2 : Tc Elektronic Polytune Classic Tuner 300 TL
3 : Xotic AC+ Plus Boost/Overdrive - 950 TL
4 : Amt SS20 Preamp -700 TL
5 : Tc Elektronic Alter Ego V2 - 700 TL
6 : Mxr Analog Chorus - 300 TL
7 : BBE Sonic Stomp 1. versiyon - 300 TL
8 : Joyo Powersupply 5 - 300 TL

toplam 4000 TL olarak hesaplanmıştır . bu tutarlara zaten piyasadaki en uygun aktif ilanı olan ilanlar baz alınarak yapılmıştır . lütfen biraz mantık çerçevesinde bakalım . Amt ss20 sahibindende 700 TL srv müzikte 110 USD , wah 450 TL satanda 700 TL satanda var , BBE şuan tek ilan var oda 500 TL istiyor , chorus şuan yok ama alternatifi black label var oda 350-500 tl var . alter ego 700-800 arası var xotic yok muadili bb+ var 1300 TL istiyor . siz sahibindeni belki arada bakıyorsunuz ben anlık takip ediyorum . şimdi şöyleyin yukarıdaki fiyatlarda hangisi pahalı . son olarakta hiçbir müzik mağazası %15 indirim yapmaz tabi tanıdığın yok ise ve benim yazdığın %5 nakit iskontosu olan fiyatlar kart yada taksitli fiyatları farklı öyle bile olsa hadi tanıdığın var 8710 TL sıfır fiyatı 7839 TL düşüyor . O halde bile gene %50 sine tekabul ediyor .