Satılık silinebilir

fiyatlar hesaplanırken ;

1 : Morley Bad Horsie 2 Wah pedalı - 450 TL
2 : Tc Elektronic Polytune Classic Tuner 300 TL
3 : Xotic AC+ Plus Boost/Overdrive - 950 TL
4 : Amt SS20 Preamp -700 TL
5 : Tc Elektronic Alter Ego V2 - 700 TL
6 : Mxr Analog Chorus - 300 TL
7 : BBE Sonic Stomp 1. versiyon - 300 TL
8 : Joyo Powersupply 5 - 300 TL

toplam 4000 TL olarak hesaplanmıştır . bu tutarlara zaten piyasadaki en uygun aktif ilanı olan ilanlar baz alınarak yapılmıştır . lütfen biraz mantık çerçevesinde bakalım . Amt ss20 sahibindende 700 TL srv müzikte 110 USD , wah 450 TL satanda 700 TL satanda var , BBE şuan tek ilan var oda 500 TL istiyor , chorus şuan yok ama alternatifi black label var oda 350-500 tl var . alter ego 700-800 arası var xotic yok muadili bb+ var 1300 TL istiyor . siz sahibindeni belki arada bakıyorsunuz ben anlık takip ediyorum . şimdi şöyleyin yukarıdaki fiyatlarda hangisi pahalı . son olarakta hiçbir müzik mağazası %15 indirim yapmaz tabi tanıdığın yok ise ve benim yazdığın %5 nakit iskontosu olan fiyatlar kart yada taksitli fiyatları farklı öyle bile olsa hadi tanıdığın var 8710 TL sıfır fiyatı 7839 TL düşüyor . O halde bile gene %50 sine tekabul ediyor .

he bide şu var bahsettiğimiz pedallardan joyo chorus alter ego sıfır 1 haftalık , ötekilerde sıfır temizliğinde sadece bbe kozmatik sorunlu . şimdi %50 normal ozaman diyeceksiniz . kimse kusura bakmasında o temizlikteki ürünleri o fiyatlara kimse vermez ben yıpranmış cihaz fiyatlarına satıyorum şuanda ona çok diyorsanız gidip başka alın . herkez sattığı üründe ve aldığı üründe özgürdür . bakarsın ürünü beyendin işine geldi alırsın gelmedi almazsın .

Umarım haklısınız ve istediğiniz rakama satarsınız..Yanıldığıma sizin adınıza sevinirim ....
Umarım haklısınız ve istediğiniz rakama satarsınız..Yanıldığıma sizin adınıza sevinirim ....

yok satıp satmamak çok önemli değil zaten kullanmak için aldım satmak için değil sadece bi fırsat geldi nakitim olmadığından dolayı ilana çıkardım zaten nakit bulursam satmayacağım . yada 15 ürünü alamazsam gene satmayacağım bende salak değilim daha 1 hafta önce aldığım ürünleri satmak istemiyorum . ki bu setupın en baz hali tüm setupı çıkarsam 6-7 bin tl yapıyordu dedim kimse almaz bari bölüp ihtiyacım olan tutar kadar olanı satayım . he isteyen olursa tabi ölücüler halinde tam set olarak satabilirim . ek olarak mxr dyna comp , bb preamp , micro phaser , tc elektronic nova repeat , gt2 , ibanez ts9dx ve mxr dc brickte var alırım diyen çıkarsa komple tüm seti satabilirim . onlarında fiyatları ayrı hesaplanıp ortak bir yol bulunur