İstanbul Prodüksiyon yapmaya dönük bir müzik grubu oluşturmak?

Merhabalar,

Uzun yıllar rock / punkrock sonrasında metal / dark metal / alternative rock ve indie emo çaldım.
Sahnesi olan, almak için çalışan cover/beste çalan grup arıyorum. 84'lüyüm.
Tarz olarak bir kısıtım yok. Türkçe de benim için uygun. Müzik düzgün olduktan sonra ben onu sevmem bunu dinlemem diyen birisi değilimdir.
Blink 182, Greenday, Lucky 7, Shades Apart, Wheatus, Pennywise, Our Lady Peace, Offspring, Lit
Nirvana, Metallica, Guns N Roses, Deftones, A Perfect Circle,
Placebo, Pixies, Coldplay, Radiohead, Audioslave , Pink Floyd'dan Tool'a doğru bir yelpaze.
Bu saydıklarım birebir neredeyse cover olarak zamanında / hakkını da vererek çalışılıp çalınmış gruplar. Bunların dışında bir çok tekli şarkılarını coverladığım gruplar var. Aklıma geldikçe bunları ekliyor olacağım. Hepsi zamanının popüler gruplarıyken sahnede eğlenceli ve enerjisini yaşatan güzel gruplarım oldu.
Aradığım: ekipmanı olan düzgün pedalından efektini sound'unu tanıyan dolgun ses ve müzikalite açısından başı ile sonunu oturtabilen arkadaşlarla tanışmak ve vakit geçirmek. Prodüksiyon yapmaya dönük bir müzik grubu oluşturmak.
Hayal ettiğim: Sahneye çıkınca milletin eğlenip coştuğu ve parti moduna girdiği müzik yapan 2000lerdeki sahne enerjisi olan bir grup. Çok mu abartıyorum bilmiyorum ama eski 2000lerdeki istiklal taksim zamanlarındaki lise festivallerinde çaldığımız zamanlar geliyor aklıma. Daha ciddi ve sakin takılan bir oluşum da tabii ki olur ama en azından biraz ucundan o heyecanı yaşatmak demek istediğim.
Orijinal veya cover + akustik projelere açığım. Sadece bateri değil, bendir, kudüm tencere tava yani ritm odaklı her malzeme ile de müzik yapmaya açığım.
Maksat bir araya gelip yavaş yavaş toplanmak ta olabilir. Zamanla oturacak bir projenin başlangıcı gibi bir şey de olsun istiyorum.

Levent tarafında oturuyorum, Kadıköy tarafında vakit geçirmekten hoşlanıyorum. İstiklal bitti diye düşünüyorum.
Prova dışında da takılabileceğim sohbet muhabbet plan program da konuşabilecek (grup ve müzik üzerine) vaktini müziğe ayırabilecek arkadaşlar arıyorum.
Siteye aktif olarak giriyorum.

Aslında ben ne aradığımı çok iyi biliyorum da mümkün olduğunca farklı şeyler arayan en fazla kişiye ulaşabilmek adına her telden yazmış gibi oldum. Direkt olarak ilanı okuyup bir yargıya varmamanızı da ayrıca tavsiye ediyorum :)

Selamlar,
D!
Not: Kendi davulum, zillerim var.

Son düzenleme: