İstanbul Prodüksiyon yapmaya dönük bir müzik grubu oluşturmak?

Merhabalar,

Uzun yıllar rock / punkrock sonrasında metal / dark metal / alternative rock ve indie emo çaldım.
Sahnesi olan, almak için çalışan cover/beste çalan grup arıyorum.

Zamanında: Blink 182, Greenday, Lucky 7, Shades Apart, Wheatus, Pennywise, Our Lady Peace, Offspring, Lit
Nirvana, Metallica, Guns N Roses, Deftones, A Perfect Circle,
Placebo, Pixies, Coldplay, Radiohead, Audioslave, Pink Floyd'dan Tool'a yönelen bir yelpaze.

Aradığım: ekipmanı olan düzgün pedalından efektini sound'unu tanıyan dolgun ses ve müzikalite açısından başı ile sonunu oturtabilen arkadaşlarla tanışmak ve vakit geçirmek. Prodüksiyon yapmaya dönük bir müzik grubu oluşturmak.
Hayal ettiğim: Sahneye çıkınca milletin eğlenip coştuğu ve parti moduna girdiği müzik yapan 2000lerdeki sahne enerjisi olan bir grup. Çok mu abartıyorum bilmiyorum ama eski 2000lerdeki istiklal taksim zamanlarındaki lise festivallerinde çaldığımız zamanlar geliyor aklıma. Daha ciddi ve sakin takılan bir oluşum da tabii ki olur ama en azından biraz ucundan o heyecanı yaşatmak demek istediğim.
Orijinal veya cover + akustik projelere açığım.

Maksat bir araya gelip yavaş yavaş toplanmak ta olabilir. Zamanla oturacak bir projenin başlangıcı gibi bir şey de olsun istiyorum.

Levent tarafında oturuyorum, Kadıköy tarafında vakit geçirmekten hoşlanıyorum. İstiklal bitti diye düşünüyorum.

Prova dışında da takılabileceğim sohbet muhabbet plan program da konuşabilecek (grup ve müzik üzerine) vaktini müziğe ayırabilecek arkadaşlar arıyorum.

Aslında ben ne aradığımı çok iyi biliyorum da mümkün olduğunca farklı şeyler arayan en fazla kişiye ulaşabilmek adına her telden yazmış gibi oldum. Direkt olarak ilanı okuyup bir yargıya varmamanızı da ayrıca tavsiye ediyorum :)

Edit: Sound olarak önerilerinizi bekliyorum.

Selamlar,
D!
Not: Kendi davulum, zillerim var.
 
Son düzenleme:
Merhaba ben gökhan 10 yıldır yapıyorum şuan İstanbul dayım rock söylüyorum tarzım o her tarz var aslında kardeşim düşünürsen
 
Merhaba Kendi ilanım da sitede mevcut Bass gitar konusunda ileride konser ve bar programı anlamında çalışabileceğim bir grup arıyorum arkadaşlık ve dürüstlük çok önemli sahne tecrübem vardır. İlgilenirseniz 0533 558 70 13 kendinize iyi bakın
 
Tekrar merhaba,


Çığır açan yepyeni bir gerçekle karşı karşıya kaldık ;)

Aradığımız ıle alakalı olarak

On the fly mix yapabılecek (kanal levelları ve sound eq) + Synthesizers + bass loops + vokal loops ekleyebılecek emprovızasyon yorumları + ritim (!) duygusu gelısmıs, kulağı olan, armoni bilen, müzisyen 3. Bır arkadaş ile tanışmak ısıtıyoruz.

Gıtar ve davuluz.

(İlgilenen arkadaşlara kayıt paylaşacağız)

Ekıpmanı olması büyük +! (Ekıpmanı olsun lütfen)

Peace out..
 
Son düzenleme:
Üst