Kötü amfi gitara zarar verir mi?

Fender Standard Stratocasterim var ve amfi olarak cortun aşırı dandik bir 10 wattlık amfisini kullanıyorum . Gitara zarar verir mi ?

Fender Standard Stratocasterim var ve amfi olarak cortun aşırı dandik bir 10 wattlık amfisini kullanıyorum . Gitara zarar verir mi ?

Hocam aman dikkat. Fender Stratlar Atom Enerjisi ile çalışıyor.

1247B60B-7CD8-498D-B680-2FABB7644FAF.jpeg

• Konu Sahibi Konu Sahibi
İyi dalga geçmişsiniz teşekkürler . Bende çok düşünmüyordum ama internette görünce bi sorayım dedim . Yanıtlarınız için teşekkürler :)

Gitara zarar vermez ama seni öldürebilir. Mala değil ama cana zarar verdiği duyulmuştur. "...arkadaşının evinde elektro gitar çalarken akıma kapılarak yaşamını yitirdi. Yapılan incelemede, elektro gitarın amfisinde kaçak olduğu, metal tellere gelen elektriğin parmaklarına ulaştığı ve akıma kapıldığı belirlendi..." :(

Gitara zarar vermez ama seni öldürebilir. Mala değil ama cana zarar verdiği duyulmuştur. "...arkadaşının evinde elektro gitar çalarken akıma kapılarak yaşamını yitirdi. Yapılan incelemede, elektro gitarın amfisinde kaçak olduğu, metal tellere gelen elektriğin parmaklarına ulaştığı ve akıma kapıldığı belirlendi..." :(
Hocam kokutmayın beni o zaman bana en kısa zamanda amfi alma yolu göründü . Teşekkür ederim yorumunuz için

Korkacak birşey yok. Ucuz amfi kullanan herkes akıma kapılacak olsa müzisyen kalmazdı dünyada. Bahsedilen olay referans olamaz. Kaliteli, bakımlı malzeme tercih et, şaibeli ikinci el üründen uzak dur yeter.

Geri