2019'da Kim Ne Almak Istiyor

Başlığın adı "2019'da Bir Sey Almak Isteyen Var mı Halen" ya da "2019'da Kim Nelerini Satmak Zorunda Kalıyor" mu olsaydı diye çok düşündüm ama kaç yıldır devam edeni bozmayayım dedim. :D

2019 yili icin planladiginiz, aklinizda olan, almayi dusundugunuz muzik ekipmanlari neler yazın bakalım. Sonrasında, sene sonunda ufak capli bir degerlendirme (ve aradiklarinizi satanlar icin de bir ulasma yolu) olur. Ayrica bir yil icerisinde isteklerin ne kadar degistigini farketmek gercekten sasirtici oluyor.

Benim 2019'dan istediklerim(Elimdeki fazlaları satabilirsem);
-Gibson ES-345 Hollowbody(garip ama alabildim)
-Universal Audio Ox Loadbox (...en azindan kullanma imkanim oldu!)
-Marshall 2525H Silver Jubilee Head(yerine friedman dirty shirley mini geldi)
-Analogman King of Tone(orijin revival drive istegine birakti yerini)
-Stone Deaf Tremotron(geldi, hatta iki tane geldi, cok guzel alet)
-Magnatone Super Fifty-Nine MKI(Bu hayal tahminen :D)(buna bir sey yazmaya gerek yok tahmin edersiniz ki :D)
-Seymour Duncan Pearly Gates Chrome Set( bu yil da hicbiriniz satmadi bu manyetiklerden)

Ayrica bkz.
2015'te Kim Ne Almak Istiyor?
2016'da Kim Ne Almak Istiyor?
2017'de Kim Ne Almak Istiyor?
2018'de Kim Ne Almak Istiyor?

Son düzenleme:
Bu sene hedefleri küçülttüm :)

- MJT Faded Sonic Blue Medium Relic Telecaster, Maple Neck & Fretboard

- EHX Hot Wax (müthiş pedal, kesinlikle denemenizi tavsiye ederim)

Anladım ki her sene daha az şey alabiliyoruz, ben de minimalistim artık. :)

Güzel Prestige bir Ibanez, Boss Dimension C Waza Craft, Neunaber Immerse II ve prosesörleşmemiş bir delay.

Hadi hayırlısı.

Yamaha thr10c. Ya da duruma göre bir lambalı dicem ama ona para yetiştiremem istediğim gibi bi şey olması için. Yamaha iyi gibi.
Boss cs2 olabilir. Wampler ethereal ikinci ele düşerse ihtimali var çok hoş sesi var <3

Dolar yüzünden hayal de kuramaz oldum artık. Bu sene biraz daha mütevazı hayaller:
Güzel bir Ibanez Prestige
LTD ec 1000
Headrush frfr 112
Seymour Duncan Sh2-4 set

Evet döviz kurlarinin bu kadar yukseldigi donemlerde herkes sunu alacam bunu alacam diyor bu hayalgucu gercekten sasirtiyor beni yakinda guncel hayal kurlari diye bisey cikacagini dusunuyorum cok kotu donemlerdeyiz kimler her ay kart borcunu kapatmak icin bu ay hangi enstrumanina kiyacak diye baslik acmayiz umarim saka bi kenara ama gercekten korkutuyor bu donemler fena dolmusum icimi doktum yanlis bi laf ettiysem kusura bakmayin ama gercekten artik icimden gelmiyor sunu almak istiyorum demek

Son düzenleme:
Şöyle tehlikeli bir alet var baharda çıkacak belki beklemekte fayda var; BOSS - Products - Product Category Page - Product Subcategory Page - Product Page

Namm bi gelsin bakalım ama şimdilik benimde aklımdan pek birşey geçmiyor.
Guzel bir urun ama sanirim 900-1200 dolar arasi fiyat bekleniyor. Bu fiyatla direkt universal audio ile rekabet ediyor. Cdaha cok ozelligi olmasina ragmen(ozellikle midi control ve fx loop), ox dusuk seste birebir ton deger onerisiyle on planda bence. Universal vs boss durumunda boss fark yaratirsa ox mk2 gelir saniyorum. Boss icin baslik acabilirseniz orada bekleyelim degerlendirelim. Bu kadar lambali amfi kullanicisi varken burada gecistirilecek urunler degil aslinda. Cogu kisinin haberi bile yok.

Bu sene daha hedef odaklı ve gerçekçi bir liste yapacağım desem de inanmayın, işim olmaz. Yine incir ağacı dikeceğim evin ortasına orası kesin.

Öncelikli kanırtmak istediklerim;

KMA Wurm
KMA Astrospurt
Strymon Zuma (x 2)
Strymon Ola
Strymon Orbit
EHX Pog micro
Fortin Nameless plugin

Pedalboard’u tamamlamayıp aktif hale getirmek.

İhtiyacım olmasa da kurcalamalık bulunsun istediklerim;

Horizon Devices Apex preamp
Horizon Devices Precision Drive
Alexander Pedals Syntax Error
Earthquaker Devices Avalanche Run
Earthquaker Devices Rainbow Machine

Bu sene de muhtemelen olduramayacağım fakat;

Tüm speclerini gönlümce belirleyeceğim bir adet Mayones Regius Core 7

Evet, başka argümanım yok.

Bu sene daha hedef odaklı ve gerçekçi bir liste yapacağım desem de inanmayın, işim olmaz. Yine incir ağacı dikeceğim evin ortasına orası kesin.

Öncelikli kanırtmak istediklerim;

KMA Wurm
KMA Astrospurt
Strymon Zuma (x 2)
Strymon Ola
Strymon Orbit
EHX Pog micro
Fortin Nameless plugin

Pedalboard’u tamamlamayıp aktif hale getirmek.

İhtiyacım olmasa da kurcalamalık bulunsun istediklerim;

Horizon Devices Apex preamp
Horizon Devices Precision Drive
Alexander Pedals Syntax Error
Earthquaker Devices Avalanche Run
Earthquaker Devices Rainbow Machine

Bu sene de muhtemelen olduramayacağım fakat;

Tüm speclerini gönlümce belirleyeceğim bir adet Mayones Regius Core 7

Evet, başka argümanım yok.

Fortin yerine TH3’ü inceleyin isterseniz, biraz eq ile Randall T2 kullanılarak çok benzer sonuçlar elde edilebiliyor. Yanında da aynı fiyata 15-20 amp ve pedal ekstrası tabi :) (TH3 Metal paketi sadece)

Geri