Mikser (Alternatif) - Ankara

mikser 12.06.2006 da kurulmuştur. İlk başlarda 2 gitar ve 1 davuldan oluşan gruba daha sonra bir de basist eklenmiştir.Grup kendi bestelerine ağırlık vermekle birlikte ATHENA , KURBAN , MOR VE ÖTESİ , TNK coverları da bulunmaktadır...

Geçen hafta çıkan Abi Tavsiyesi adlı demomuz myspace sayfamıza eklenmiştir...

(resme göre)

Lead&Guitar-Vocal : Melih
Drums : Kursat
Bass : Cemal
Guitar and Back Vocal : Atalay

fdgif3.png

www.myspace.com/mikserband

iletişim :
[email protected]

• Konu Sahibi Konu Sahibi
grup mikser olarak müzik adına yaptığımız bazi çalışmalarımızın yetersiz ve eksik olduğu kanısındayiz bu eksikliği ve yetersizlipi gidermek içinde bir an önce calışmalara baslamak istiyoruz bunun için de grubumuza öncelikle bir vokal ( bay - bayan fark etmez ) almakla başlamak istiyoruz..

bizlere katılmak isteyen arkadaşlarımız ve müzisyen dostlarımız bana pm atabilirler...

saygılarımla

mikser davul

• Konu Sahibi Konu Sahibi
23 Aralık Pazar günü Yarışma amaçlı yapılan konser de bizde MİKSER olarak yer alıyoruz yarışmada seyircinin en çok desteklediği grup büyük gruplarla aynı sahneyi paylaşmaya hak kazanıcak...Bizi destekleyen herkesi bekliyoruz

ROOT BAR,Tunalı (TUNUS CADDESİ)

Bilet : 10 YTL
Yaş sınır : YOK!

Çıkıcak diğer gruplar :

Till doomsday- heavy trash metal
kathastrophobia alternatif
anekdot alternatif
(diğer 3 grup henüz belli değildir.)

root barda bende wardım we calısmalarınızın yetersiz oldugunu düsünüyorum daha fazla calısıp daha mantıklı şeyler üzerinde düşünüp hareket etmelisiniz insanların saygı duyacagı bi sewiyeye gelmek cok önemli yinede iyiydiniz başarılar ;)

Geri