Boss ds 1 ve blackstar ht metal 1

Arkadaşlar elimde Boss Ds-1 ve Blackstar Ht-1r metal amfisi var metallica tonları elde etmek istiyorum ve boss metal zone-core almayı düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir?

Merhaba yeni bir pedala ihtiyacın yok bana göre. Amfiyi kurcala istediğin tona yakın ton alırsın. Tabi tuşe de önemli. Tuşen iyi değilse grubun ekipmanlarının aynısına da sahip olsan o tonu alamazsın. Kolay gelsin

Gereksiz bir alışveriş olur, ht5 kullanıyorum, drive kanalına takacağın bir overdrive ile yapacağın boost yeterli olacaktır. Ibanez Tube Screamer genelde kullanılan tarif, Boss od3 veya Fulltone ocd de kullanılabilir keyfine kalmış, ama zaten güzel bir drive'ı olan anfiye distortion alman gereksiz (başka yerde kullanmayacaksan). Gain %75-80 , ISF sağ taraf full (Mesa Boogie (California) tarafına doğru, bende sağ taraf Mesa Boogie, sol taraf Marshall (British) tonu veriyor). Yüksek gaindeki dip gürültüyü kesmesi için de noise gate alabilirsin. Ayrıca yukarıda bahsettiğim pedalların Çin muadillerine de bakabilirsin (Mooer, Joyo vs.)

Arkadaşlar elimde Boss Ds-1 ve Blackstar Ht-1r metal amfisi var metallica tonları elde etmek istiyorum ve boss metal zone-core almayı düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir?
Merhaba,
Başka pedal almanıza gerek yok gibi geliyor bana.
Amplinizi boostlayacak od pedalınızla yakın ton alabilirsiniz. Distortion pedalından istediğiniz sonucu elde edemeyebilirsiniz.
Esenlikler dilerim.

Geri