Ankara Bas gitarist/ Grup arıyorum

Ankara'da bas gitarist arayan bir grup arıyorum. Orta seviyelerde bir bascıyım kendimi sürekli geliştirmeye çalışan biriyim. Beraber stüdyo çalışmaları yapacağımız bir grup arıyorum ilerleyen zamanlarda güzel birşeyler yaparsak sahne de alırız. Zaman sorunum yok. Belli bir seviyeden sonra kendi şarkılarımızı yapalım istiyorum. Müzik tarzı olarak hard rock ve metal müzik tarzım değil. Daha çok alternatif rock seven biriyim ama bunun dışında diğer tarzları da dinleyip çalarım önemli olan güzel bir şeyler çıkaralım ortaya. ( metal hariç :giggle: ). Düzenli, stüdyo çalışmalarına önem veren bunun haricinde bireysel çalışmalara da önem veren üyelerden oluşan bir grup arıyorum.

ÖNEMLİ: Rica ediyorum haftada 1 gün bile olsa toplanıp stüdyoya gitmeyi beceremeyen adamlar yazmasın. Önceliğiniz müzik olsun...

Merhaba , ben de müzik konusunda ciddi düşünüyorum. Elektro Gitar ana Enstrümanım. Ben de tam senin gibi bir şeyler yapmak, ortaya çıkarmak istiyorum; çalışalım kendimizi geliştirelim istiyorum. Çalıştıkça mutlu olurum. Çünkü sadece çalışarak başarılı olabiliriz.( Yetenek diye birşey olduğuna inanmıyorum). Jason Becker 'in "Altitudes"unun çoğunu çalabiliyorum. Seninle görüşmek istiyorum .