Ltd Ec256 - Cort Evl Z4

Merhabalar.Ben Ltd Ec256 veya Cort Evl Z4 model gitar almayı düşünüyorum.Bazen solo bazen ritim çalacağım.Uzun sustain,Ağır tonlar istiyorum System of a down ,Avenged Sevenfold,Metallica vb..Hangisini almalıyım ? Önerdiğiniz başka gitar modeli varmıdır 2.el 1200TL civarı ?

Harley Benton SC-Custom Active WH

Harley Benton SC-Custom Active VB

fr olsun dersen, orj floyd rose 1000 li ;

Harley Benton SC-Custom FR VB

biraz daha biriktirip bütçe ayırabilirsen şöyle aktif manyetikli harley benton iyi gider gibi isteklerin için sıfır almak istersen, %18 vergi +30 euro kargo ücreti ekleyerek hesaplaman lazım, eğer sipariş vereceksen almışken başka şeylerde almanı öneririm, gitar sehpasıdır, hardcase dir ıvır zıvırdır veya extra bir gitar daha ucuz yollusundan, kargo ücreti değişmiyor. vermişken 2 tane gitar siparişi vermek iyi olur gibi extra bütçe ayırabilirsen.

Harley Benton TE-52 NA Vintage Series

gitarların incelemeleri için youtbube a model isimlerini yazıp bakabilirsin.

bunlar tabi sıfır ve aktif manyetikli gitar arayanlar için öneridir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Harley Benton SC-Custom Active WH

Harley Benton SC-Custom Active VB

fr olsun dersen, orj floyd rose 1000 li ;

Harley Benton SC-Custom FR VB

biraz daha biriktirip bütçe ayırabilirsen şöyle aktif manyetikli harley benton iyi gider gibi isteklerin için sıfır almak istersen, %18 vergi +30 euro kargo ücreti ekleyerek hesaplaman lazım, eğer sipariş vereceksen almışken başka şeylerde almanı öneririm, gitar sehpasıdır, hardcase dir ıvır zıvırdır veya extra bir gitar daha ucuz yollusundan, kargo ücreti değişmiyor. vermişken 2 tane gitar siparişi vermek iyi olur gibi extra bütçe ayırabilirsen.

Harley Benton TE-52 NA Vintage Series

gitarların incelemeleri için youtbube a model isimlerini yazıp bakabilirsin.

bunlar tabi sıfır ve aktif manyetikli gitar arayanlar için öneridir.
2.el harley benton da vardı 1000 tl sc custom modeli ondada gözüm kaldı

Rahat mı ? Metal tonları alınır mı ?
O bütçelerde alınabilecek en düzgün tonları alırsın bence. Solo çalarken ben oldukça rahat hissediyordum kendimi o konuda oldukça başarılı bir alet.

Ama bir de işin şu açısı var ki eğer bir gitarın yoksa al ve başla devamı gelir sen melodileri üret gitar o tonlara gitmezse gitmesin zamanla kendi tarzını oluşturur doğru gitarı bulursun elbet biraz korkusuzca atlamak lazım bir an önce üretmeye başlamak lazım :)

Geri