Satılık Zvex Box of Rock

Takasa
Kapalı
Fiyat
950
Para Birimi
TL
Ürünü ebay'den almıştım. Led'in bir tanesi arada yanmıyordu. Zvex'e yazdım, Amerikaya gönderdim ürünü ücretsiz tamir ettiler. Potanslar arada hışırtı yapıyor ancak sorunsuz çalışıyor.
İstanbul içi ürünü elden verebilirim.

Dosyalar

Potansların hışırtısı ile ilgili daha önce yazıldımı bilmiyorum ama özellikle yapılmış birşey bu. Hışırtı yapan potansın yanında “crackle” yazar, yapmayan da “Okay” yazar dikkat ederseniz...Yani elinizdeki pedalın bir kusuru yok.Fiyatta uygun bu arada usd kuruna göre.İlginç bir şekilde bizim ülkede pek tutmadı bu pedal nedense Xotic bb+ daha fazla gazlandı ama doğru kullanılırsa canavardır...İki pedala da sahibim ikisi de bambaşka soundlar bence.Özellikle Orange amfisi olan varsa kaçırmasın derim feci güzel anlaşırlar, yağ gibi akar...İyi alış-verişler dilerim.

Rica ederim, bu crackle konusunda yabancı forumlarda Zac’in baya bi kafasını ütülediler o yüzden cevap yazmamıştır bile yüksek ihtimalle :))) Kimine göre sevimli kimisi kazıklandığını düşünüyor ama zaten hiç normal pedalı yok adamın hemen hemen hepsinde böyle garip trickler var :))