İstanbul Hard'n heavy lead singer

Merhaba 36 yaşındayım hard'n heavy biraz thrash söyleyebileceğim, ruhen amatör ancak enstrüman hakimiyeti bakımından profesyonel kişilerle çalabilecek,bu işten keyif alan bir grup arıyorum.Ruhen amatör enstrüman hakimiyeti açısından profesyonelden kastım; müziği ticari bir meta olarak görmeyen ancak değme müzisyenlere taş çıkaracak kadar iyi çalabilen müzisyenler anlamındadır.(Var mı böyle müzisyenler ben görmedim evet bir ütopya arıyorum o halde).Daha çok metallica, megadeth, deep purple, motorhead, slayer coverlayabileceğimiz alternatiflere açık müzikten tür sınırlaması yapmadan zevk alan ufku geniş ama mantıklı arkadaşların grubuna girmek istiyorum.Grubun sahne almasi veya kisa sure icinde sahneye cikabilecek durumda olmasi sarttir, elbette ki muzikten eglenmek ilk amac ancak ben sahnede egleniyorum, donem donem konser amacli olusan olusumlara sicak bakmiyorum.Live ve stüdyo(kanal kayıt değil, onlar da hücum) kayıtlarım mevcuttur, dileyen varsa whatsapp veya web üzerinden link veya ses dosyasını gönderebilirim.