Boss Prosesör mü Yoksa Boss Pedallar mı +

Boss ME-80 prosesör veya Boss RC-3, MO-2, PS-6 pedallar.

Bu iki şık arasında kaldım siz olsanız hangisini tercih ederdiniz, nedenleri ile beraber yazar mısınız ?

Ek olarak en fazla 600$ civarına başka bir prosesör öneriniz var mıdır ?
Ek olarak prosesör alırsam kayıt için ekstradan ses kartı almama gerek var mıdır ? Var ise en fazla 100$ tutacak bir tane önerir misiniz ?

merhaba daha yeni boss me 80 sattım :) güzel prosesör ama çok fazla dijital analog tadını vermez . sana tavsiyem o civarlarda line pod hd serisi alabilirsin amfi modellemeleri daha iyi . yada arkadaşın bahsettiği gibi ev kullanımı için gt-1 alabilirsin . sadece gitar kayıtlarında kullanacaksan ses kartı olarakta gayet yeterli iş görmektedir .

ufak bir ses kartı alıp daw uygulamalarını cab sim olarak kullanman daha iyi prosesör' e vereceğin parayı ikinci el analog pedal toplasan başın ağrımaz boss'dan kaçabildiğin kadar kaçmanı öneririm analog pedal tercihlerinde' de boss pek tercih etmemeni tavsiye ederim eğer aradığın doğal bir analog sound'ise tabiki.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ufak bir ses kartı alıp daw uygulamalarını cab sim olarak kullanman daha iyi prosesör' e vereceğin parayı ikinci el analog pedal toplasan başın ağrımaz boss'dan kaçabildiğin kadar kaçmanı öneririm analog pedal tercihlerinde' de boss pek tercih etmemeni tavsiye ederim eğer aradığın doğal bir analog sound'ise tabiki.

Peki attığım Boss pedallar yerine aynı işlevi gören hangi pedalları önerirsiniz veya direkt olarak önerdiğiniz bir marka var mıdır ?

Peki attığım Boss pedallar yerine aynı işlevi gören hangi pedalları önerirsiniz veya direkt olarak önerdiğiniz bir marka var mıdır ?

Şimdi şöyle bir şey var bir çok marka var bu piyasa da ve bir çok pedal geldi geçti elimden istediğin sound'u bilmediğim için pedal öneremem ama marka önerebilirim. EHX, MXR, xotic vs vs diye gider bu liste. Çünkü butik pedallar da ciddi bir şekilde piyasaya girdi ve çoğu insan artık butik pedalları tercih eder oldu. Örnek veriyorum eğer dist pedal'ı arıyorsan MXR'in Super badass m75'e bakabilirsin nokta atışı bir pedaldır. Bol bol youtube'da video izle araştır kafana takılan veya hoşuna giden pedallar oldu mu bana at beraber bakalım.

Geri