bedroomdrunk

demo arkadaşın discmaninden çıkmıyor zaten... (benim yok da...) bu arada ben ekin evrimin kuzeniym :D sana da selamlar oğuz...

ayrıca yazımım için özür dilerim bakın düzelttim

yeni fark ettim ki grubun biyografisini yazmamışız.
o halde buyrun:
2001'de ilker ve ipek tarafından kurulan; önder, evrim ve volkan'ın da katılımıyla kadrosu şekillenen bedroomdrunk'ın post-rock ve indie köklerine sahip ve bunları deneysel çalışmalarıyla harmanlayan bir grup olduğu söylenebilir.bazı şarkıları ve doğaçlamaları düzenleyip 2003'te ilk demoları "this is what happened"ı çıkardılar. ilk sahne deneyimini gazi üniversitesi'ndeki bir mini-konserde gerçekleştiren bedroomdrunk, beste çalışmalarına ve kayıt denemelerine devam etmekte.

gorkemogut, bizi demomuz dışında başka bir yolla ne yazık ki (şimdilik) dinleyemezsin...çünkü herhangi bir barda çıkmıyoruz, herhangi bir barda da cover yapmadan çıkmamız söz konusu olmadığı sürece çıkma durumumuz yok...bazı (yapmaya, organize etmeye çalıştığımız) konser projeleri var ama nasıl olucak, ne zaman olucak şu anda birşey diyemiyoruz...ilgin için teşekkür ederiz, projeler gerçekleşirse seni haberdar ederiz...

1 haziran 2004'te catwalk ve silicone ile birlikte manhattan'dayız. kapılar 21.30 civarı açılıyor, girişler ücretsiz.
tarz belirtmek bir bakıma saçma ama özellikle post punk, indie rock, alternative rock gibi şeyler ilginizi çekiyorsa bir göz atın.

tabi ankara manhattan olduğunu belirtmekte fayda var...umarım güzel bir konser olacak...biz bedroomdrunk olarak cover yapmayacağız...(belki bir tane...)kendi bestelerimizi çalacağız...ama bildiğim kadarıyla diğer gruplar cover da yapacaklar...hepinizi bekliyoruz...iyi eylenceler...

mainstream muzikle arasi iyi olmayanlar ozellikle iyi bir gece gecirecektir :p

cover konusunda ise kaliteli parcalar secilecektir diger gruplarin adina konusmak gerekirse !

sonuc olarak,
3 tane yeni ankara grubunun bestelerini merak edenler vardir eminim, oyle insanlara bu besteleri tanitmak, ulasjj4tirmak, sevvdirmek+%^+a akjdfa vss vs vs.vs.... :p

:) iyiyim canım noolsun, ptesi ptesi finale gircem, onla uğraşıom. sen napıyorsun iyi misin?
evet ya kayıt süper olmuş bence. şarkılar hakkaten güzel. 1'le 4 favorim. ee tabi canlı versiyonlarını da 1 hafta sonra yarın dinleyeceğiz=))

hüü ben de dinlemek istiyorum yaa umarım dönmüş olurum fransa'dan ipekcim vee vatanımda direk olarak sizin konsere koşarım:)) vallahi gelemesem de göremesem de şimdiden başarılar iyi eğlenceler diliyorum:)

çok saol :D umarım güzel bir konser olur ve sahne korkusu yaşamam=)
yaa evet yaa uf tam da tesadüf şu fransa işi çıktı, ne güzel eğlenirdik hep beraber=((
ama olsun yine de bekliom konsere, dört gözle hem de 8O
hmm en kötü ihtimal kaçırırım uçağı? :twisted:

forumda bir bedroomdrunk başlığı daha var...forum yöneticileri tamamen silemiyorlar mı bir başlığı acaba?, böyle bir olanak yok mu?...silinebiliyorsa çok mutlu olacağım...
karışıklık olmasını istemem zira...
kaldı ki başlık ilk başta "bedroomdrunk" değildi ("bedroomdrunk'ı seviyorum" falan gibi birşeydi, gerçi tamamen katılıyorum o başlığında forum kurallarına uymadığına ama en azından aynı başlıktan iki tane olmayacaktı...)
yani demek istediğim bir şey yapıyosanız daha faydalı bir şekilde yapınız...ya silin diğer başlığı ya da başka bir formül bulun, bulduğunuz formül aynı başlıktan iki tane yaratmak olmasın...saygılar sunarım....

ipekçim ne sahne korkusu çıkıp çalcaksın canavar gibi biliyom ben:) ben öyle sanıyorum kii ucu ucuna da olsa yetişcem eheh eğer o gün gelirsen gece gelip uçaktan inip konser gelcem vallahi bak böyle vefalı fan'da bulunmaz haa ona göre:pPP hadi tekrar çok başarılar bana da iyi uçuşlar umarım:)

ya evet inşalla artık, olmadı 2 elham okur çıkarım eheheh
çok teşekkür ederiz efem valla direk bekliyoruz seni, böyle sevenimiz olsun 100 milyar borcumuz olsun diyorum. :tap:
akabinde iyi uçuşlar diliyorum :elsallaa

Geri