bedroomdrunk

çok iyi bi grup, demoyu dinledim... :tap: :metal :metalhead :taptim başarılar... iyi bişeyler bekliyoruz... 8)

murat

keşke; "ses sistemi kötüydü", ne biliyim," içkimize ilaç katmışlar" falan gibi bahaneler bulabilseydim manhattan'daki kötü performansımız için...ama malesef bedroomdrunk'ın kendi içindeki problemlerinin dışında çok etkili bir etken yoktu performansı etkileyecek (acele etmeye zorlanmamız dışında ki bu bahane kabul edilemez)...
neden bu kadar kastık anlayamadım, belki tahmin ettiğimizden çok fazla kalabalık olmasıyla ilgili olabilir...tabi bu da geçerli bir bahane değil...
herneyse, silicone'u ve catwalk'ı kutluyorum...

tüh ya gelseydin keşke. gerçi öyle çok iyi de çalmadık?=)
hmm haziran içinde konser olacağını sanmıyorum, ama belli olmaz, bir şeyler yaparsak mutlaka haber veririz=))

evet ve ben bütün çabalarıma rağmen uçağı erken kaldırtamadım o yüzden de gelemedim konsere :)ama nie öyle kötüdük vs diyosunuz dinleyemedim bi yorum yapamam ama sahne tecrübesi denilen şey zamanla oluyo bozmayın moralleri arkadaşlar artık umarım bi dahakine artık olmadı ben sizin stüdyoya geliyim dinlemeye:)

evet ya, gerçi iyi çaldığımızı veya beğendiğini söyleyenler de oldu fakat iyi çalmadığını kendin hissedince kim ne derse desin güzel gelmiyor bir türlü. velhasıl bu işler zor işler azizim=)
artık "olursa" eğer, bir dahaki konsere mutlaka diyorum=))
bi ara gel ama stüdyoya, haberleşelim konuşalım. :)

dağılma aşamasına gelmiştik 1-2 aydır lakin kıpırdanmalar var gibi sanki, büyük ihtimalle yolumuza devam edeceğiz, ama maalesef istenmeyen ve elde olmayan sebeplerle grup içinde bir-iki(bir) değişiklik olacak.gönül ister ki olmasın ama olacak galiba.
konser olma ihtimali de var (eski kadromuzla), ama kesin bişey yok, kesinleşirse belirteceğiz tabii ki.

Geri