bedroomdrunk

hasancım bir tane olaylı polis baskınlı gazi konseri ve bir tane de üzüntü verici manhattan konserimiz oldu. ama azimliyiz bir tane iyi konser olacak illa ki=) evet biliyorum pazar günkü konseri, catwalk filan da olacakmış hatta. bir aksilik çıkmazsa gelmeyi ve desteklemeyi planlıyorum=) hem sizi de canlı dinleyememiştim hiç, böylece bir fırsat olur.

evet ekin ya, ben de istiyorum! evrim bir iki bağlantıdan bahsediyor ama hadi bakalım, gaz var ortam yok=))

hmm ya bilmiyorum nasıl yapsak, onu bir şekilde ayarlasak. sorunlu bir şey şu yaş sınırı uygulaması. bazen işe de yarıyor aslında. ama yine de sakat bir şey.
ah öyle bir ortamda kimin konuşacak hali kalmıştı ki?hele ki dekanla kapışırken =)

hakkaten girmek istiyorum ama giremiyorum... sona deli oluyorum giremiyince... kuzenimin grubunu izlemek için 2 yıl beklemem gerekiyo... çok sinir! gazide ben tavanın söküldüğnü hatırlıyorum ama... bi de halay çalıcağnızı... :twisted:

evet evet albümü çıkarın daha iyi... ben sizi hakkaten çok seviyorum... kuzen olayıyla alakası yok yani...

arkadaşlar büyük ihtimalle 10 ekim'de dummy'deyiz, dengesiz herifler ve the next highway ile birlikte.
ekincim senin için süper diplomatik girişimlerimiz var kuzenin, kuzeninin kankisi ve ben olarak. :zipla
bu arada özberk'cim iki gözüm, sen hiç merak etme albüm yolda, zira ankara'yı mahvettik, bir de gidip istanbul'u dağıtırsak olacak bu iş=) yalnız tekila evrimin alanına giriyor sanırım, o konuda pek bişi diyemeyeceğim.. :icelim

17 ekim pazar günü ankara dummy'deyiz...süper konser olacak, gruplar ise şöyle :

the next highway
bedroomdrunk
dengesiz herifler
A.Y.I.L.A.R.

giriş 5 milyon, ilk içki beleş...19:00'da başlayacak konser...

sizinle aynı sahneye çıkmak benim için bir gurur!! ehehe hati yapak eğlenek. gelen gelsin kapıya girmenin bi yolu bulunur merak etmeyin!!! dengesiz herifler her zaman her yerde haksızlıklara ve zulme karşı falan filan..

Geri