Epiphone fretboard tamiri doremusic

Merhabalar Epiphone Les Paul Classic-t marka gitarımda doremusic den alındıktan bir süre sonra bir sorun meydana geldi,fretboard saptan ayrılmaya başladı,2. perdeye kadar her iki taraflan önce boya çatladı sonra hafif arası açıldı,o zamanlar dore tarafından ilgilenilmedi ve ben de peşini bırakınca gitar böylece kaldı ve o gün bügündür ben gitarı böyle kullanıyorum.Yakın zamanda dore ile yaşadığım başka bir problemden sonra şikayetimde Epiphone ile yaşadığım soruna da değindiğim için olacak ki.. dore benimle hemen ertesi günü iletişime geçti yaşadığım problem için özür diledi ve gitarım ile ilgineliceğini söyledi. Şimdi bu sorunu yaşadığım ilk zaman ilgilenilseydi muhtemelen gitarım farklı bir classic-t ile değiştirilirdi ama şuan sahip olduğum gitar stoklarda olmadığı için bunun mümkün olacağını sanmıyorum yani tamir yoluna gidilecek.Doremusic den benimle iletişime geçen arkadaş bana Utku bey'in ismini verdi ve sanırım kendisi dorenin luthier i.Sonuca gelecek olursak gitarımın onarım ve boya işleminin baştan savma yapılabileceğine ilişkin bazı çekincelerim var burada kesinlikle yanlış anlaşılmasın Utku bey'i tanımıyorum sözüm ola endişem dore ile yaşadığım bunca sorun doğrultusunda ortaya çıktı gitarı uygun olduğumda Rıfat Türen abime yollamayı düşünüyordum fakat olaylar bu şekil yaşanınca kafam bir hayli karıştı,daha önce doremusic de gitarının onarımını yaptırıp sorun yaşayan veya memnun kalan varsa deneyimlerini paylaşabilirler mi,ben de buna göre hareket etmek istiyorum görüşlerinize ihtiyacım var.

Geri