Squier Classic vibe 50s strat tremolo block değişimi

Gitarım squier classic vibe strat tremolo block normal squierler gibi çok ince. Sadece block u değiştirmek istiyorum. Uygun block nerden bulabilirim. Bulamazsam kendim yaptıracağım pirinçten fakat ölçüler yok.

Sadece squierlerde değil mim fenderlerde aynı cılız bloğa sahip, bu yüzden ikinci elde dahi fiyatlarını hak etmiyorlar. Haa kimse bana demesin bir tane köprü bloğu için satış politikası uyguluyorlar diye.. e napalım bir blok için 3000-4000$'mi bayılalım?

Sx'ler modlanırken çok popülerdi blok, köprü vs. şuan denk getirmek biraz zor, ali'ye bir bak istersen.

Sadece squierlerde değil mim fenderlerde aynı cılız bloğa sahip, bu yüzden ikinci elde dahi fiyatlarını hak etmiyorlar. Haa kimse bana demesin bir tane köprü bloğu için satış politikası uyguluyorlar diye.. e napalım bir blok için 3000-4000$'mi bayılalım?

Sx'ler modlanırken çok popülerdi blok, köprü vs. şuan denk getirmek biraz zor, ali'ye bir bak istersen.

2007 ve üzeri MIM Fender stratlarda gayet kalın ve büyük tremolo blokları var. Siz muhtemelen önceki seriyi tecrübe ettiniz. Görseli de şöyle:

images.jpeg

PW-29 en uygun kopru modu ama malesef Turkiye'ye hic gelmedi.Fender'in onerdigi fiyat plate, block ve saddle lar ile beraber 30$ di.

Direk Hantug dan çelik blok sipariş edebilirsin. Mım için ve mia için blok satıyorlar. Eğer Türkiye'den alıyorsan ekstra indirim yapıyor diye biliyorum. Onun dışında direk köprü alacaksan Lüthier Köpru deliklerini doldurup yenisini açıyor o konuda sıkıntın olmaz.

Geri