Satılık Squier SE STRAT

Takasa
Açık
Fiyat
1100
Para Birimi
TL
Arkadaşlar selam,

Geçtiğimiz aylarda modlamak için aldığım gitarımı maddiyattan dolayı modlayamadığım için satma kararı aldım. Gitarın en önemli özelliği tam bir Fender gövdesi olması. Bulletsrat ve Affinity gibi ince ve hafif değil. Zaten yabancı forumlara bakıp araştırdığınız zaman gitarı çok övüp severek modluyorlar ve kayıtlara baktığınızda çok tatlı gitarlar oluyorlar. Gitarı alır almaz hemen tesviye işleminden geçirdim. Zaten çok güzel bir sapı vardı iyice muhteşem oldu.
Bu gitarların birde burguları orjinal olarak üzerinde SQUİER yazıyor. Ben gerçekten çok beğendim akord kararlılığını. Gitarın Sol Boyun kısmında biraz boya kalkması var. Ben neden oldu diye sormadım alırken pek önemsemedim çünkü kasada veya sapta en küçük dahi olsa hata yoktu. Eğer Roland Mıcro Cube amfi ile almak isteyen olursa uyguna bırakabilirim.

Antalya'dan evimden deneyip görebilirsiniz,yada havale den sonra ertesi gün kargo yapabilirim.
Müzikle Kalın.

Dosyalar

Başka bir ilana 750TL'ye çıkabilirseniz veririm dediğiniz gitarınıza neden 1100TL fiyat biçtiniz acaba?

Son düzenleme: