Alive (Grunge) - Ankara

Berkay ne demek tabii ki getiririm bi gün; bi kaç sorun olsa da bence güzel bi kayıt, besteyi dağıtmayacağız şimdilik ama sen başkasııııınn bam başkasıııın nafileeee ahh başkasııııııııın dırıdırı :p

yukarıdaki mesaj yalakalık taşıdığı gerekçesiyle cha_sach bey tarafından "a aaaaaa çookk ayııııppp" diye ayıplanmıştır.Oysa ki msj yalakalık amacı taşımamaktadır.Bak şimdi silmeli mi silmemelimi? :D

Hayır arkadaşım demo çıkarmadık. Hücum kayıt aldık okul şenliklerine göndermek için. Ama hazır vakit varken bide besteyi alalım dedik ama kötü oldu. Çünkü hücum kayıtta vokal herzaman çok sırıtıyor. Birde şarkılar tek sefer söylendi ve kaydedildi. Aman bu olmadı hadi bidaha gibi bir şansımız yoktu.Zaten tam anlamıyla demo denilemez. Hatta hiç denilemez. Çünkü için de 5 cover bir de bizim beste var. Oyle yani ama yine de dinletiriz tabi. İlgin için saol.

Selâm-ı Aleyküm ey kuzen cemaât-i mûsıkî :) Bendeniz sebeb-i hariciyede eski Türkçe izahat ile mükellef bir mûsıkî-i punk cemaâti olan Katl-i Vacib'in davulcusu ve anda Alp adlı müridinizin kuzeniyim. Sizleri selâm-ı kebîr ile selamlar ve asgarî vakitte rânâ memleketimiz Düzce'de bir cemiyet-i mûsıkîde cem eylenmemizi dilerim. Saygılar...

Kayıdımız var, var ama demonstration(ingilizce de bilirim) amaçlı değil diyelim olsun bitsin :) ama izmirde 20 mayısta bi konserimiz var bekleriz; hem eğleniriz hemde tanışırız..

:kaydim dersten cıkıp yazınca böyle olmuş kusura bakmayın efendim.Şimdi bol bol vaktim var. Konser 2004 yılı 27 mayıs günü saat:18.30 da Ankara üniversitesi Mühendislik Fakültesinde yeni yapılan rekreasyon(arka tarafta tenis kortlarının yanında,ama tam adını bilmediğim için yanlış yazmış olabilirim) alanında gerçekleşecektir. Diğer yanlış mesajlarımdan dolayı özür dilerim.

Bu arada hoşgeldin Ulaş cım. Tolga stüdyoda kaydı bir kaç kişiye dinletmiş herkes çok beğenmiş, güzel yorumlar varmış besteyle ilgili. :zipla

Beğenmene çok sevindim Amoremorte, biz biraz olumsuzduk ilk başta ama dinledikçe iyi geliyor..Tekrar saol

Birde arkadaşlar bu gece 23 civarı artık herkezin bildiği Tunalıda BiZiZ Rock Bar da sahne alıcaz herkezi eğlenmeye bekleriz efenim.. :dans

Ah şu vizeler...Bomboş salona çaldık resmen; sonuna doğru kosantrasyon kaybı yaşadık doğaç bile takıldık.tabi konsantrasyon kaybı tecrübesizlikten oldu,seyirci varmış gibi davranmak hakkaten zor ama düzelir zamanla...Genel olarak kötü değildi ama iyiydi demeye de dilim varmıyor... Sonuç olarak program yapmayacağız :( Neyse olur böyle vakalar ( türk polisi yakalar dememek için zor tutuyorum kendimi aha tutamadım gitti :p ) şimdi önümüze bakalım dimi :)
Çağrı keşke gelseydin abi be ne güzel eğlenirdik yav; anlıyorum sınav muhabbetini, yinede çok saol okulda görüşürüz!

Ayrıyetten grup arkadaşlarıma da bu güzel gece için teşekkürü bir borç bilirim efenim.. :taptim :elsalla

10:30 dersime yetişeyim artık ; :uyku

valla ulaş yeni haberim oldu açtım okudum formuda.okulda görseydim keşke de haberim olurdu.kesin gelirdim..bi dahaki sefere...

Bence gayet iyiydi program ulaş. Kötü bulmanın sebebini anlamadım. Ayrıca yanlış anlamasın insanlar zaten denemeye çıkmadık dün. Sen insanları hiç mi dinlemiyorsun ayıp kardeşim. 2 -3 hafta sonra bidaha çıkabiliriz

alp demiş ki:
Bence gayet iyiydi program ulaş. Kötü bulmanın sebebini anlamadım. Ayrıca yanlış anlamasın insanlar zaten denemeye çıkmadık dün. Sen insanları hiç mi dinlemiyorsun ayıp kardeşim. 2 -3 hafta sonra bidaha çıkabiliriz

Kötü bulmadım zaten, ama daha iyisini yaptığımızı biliyorum..Sonuçta "iyi" dediğin şey göreceli bi kavram, karşılaştırdığın şeyle alakalı..Ben yapabildiklerimizle karşılaştırıyorum. Bu arada izmirden gelip programa çıktım resmen, neden çıktığımızı falan bilmiyordum "deneme" sanmıştım, zati görüldüğü üzre msg ı programdan hemen sonra atmışım..

Saol Cağrı, görüşemiyoruz abi okulda gelmiyomusun?

Geri