Alive (Grunge) - Ankara

Burak cok saol...Biz cooook ama cok eglendik, bu firsat icin bir daha tesekkurler. Keske odevim olmasaydi da kalabilseydim size :( tekrar kusura bakmayin. Artik okulda gorusuruz. ;)

rzeznik; cok saol begenmene sevindim, yeni PJ'ley yolda haberin olsun dikiz aynasimi ne oyle bi parcalari varmis galiba :p

Alive Her PersembeBiZiZ Rock Bar'da

abi attilla abinin dükkandaki davul çalan bebek resmini koymuşunuz afişe.stüdyo plus ın maskotuydu o ayıp değil mi yaa?

Hiç bir afişimizde davul çalan bebek resmi olmamıştır,olmayacaktır da,sanırım karıştırdın grupları. . .

Unusual:bekleriz herhangi bir konserimize,tanışmak dileğiyle . . .

İzmir' deki Alive gurubu, BioS' da sahne alıyorlar..

Bios (Carsamba,Cumartesi) 00:00-03:00

Grubun tarzı gayet güzel, İzmir'e gelirseniz dinlersiniz kardeş grubunuzu:)

Ben dinledim izmir alive'ı ,ama biz ankara şubesiyle ilgileniyoruz,ilgilenenlere : )

Yakında yeni konser haberleriyle . . .

ALİVE . . .

hani bi Alive vardı ya?! hah işte perşembeleri Biziz'de çıkıyor güya.bu perşembe çıkmıyor ama....öyle işte. saygilar.

gelecem bi gün işallah ben de özledim çokkk!!!
bu arada elimde tab edilmiş çok baba fotoraflarınız var, şu grunge alive konserinde çektiklerim, peh peh peh pek bi güzel oldular...babam da mı fotoğrafçıydı bee...
dikkat ediniz kendinize grungelarım benim!!!
:elsalla

berbat bir kurban konserinden sonra sahneye çıktılar ve ilaç gibi geldiler çocuklar helal olsun sayenizde o konsere gittiğime deydi ...
olay yeri: oz bar ...

Ankara Üniversitesi Taş Amfi Konseri :
6 Mayıs Cuma

Sırasıyla gruplar :

Entrophy
Floşe
Alive
Rockout
Tushe

Konser ROCK/T organizasyonu olup saat 15:eek:o de başlayacaktır.

Bilet fiyatları sadece 3 YTL dir.

NOT:Taş Amfi; eczacılık fakültesi arkası Tandoğan . . .

sklglnc.jpg

Saklı Eğlence
Deli Gömleği
Kaotik
Alive
Suck-R

Tarih : 10 Haziran Cuma
Kapı Açılış : 19:30
Bilet Fiyatı : 5 YTL

Yer : Saklıkent Mainhall
Bilet satış noktaları : Best Müzik, Hayri Plak, Arkadaş ODTÜ ve Saklıkent kapı

Geri