Alive (Grunge) - Ankara

Sınavlarım bitti, bende bittim(klasik öğrenci açılışı) ama iyi notlar bekliyorum(bu pek klasik değil :)). üstüne birde cuma günü içecez zıçacaz eğlenecez hee miiii!! ooooohh beee

Ya iyiydi de, seyirci co$amadi pek, sanirim biraz yannis oldu sarkilar,yavas kaldi biraz uyuz oldu millet. ama ben sahsen ilk kez dinnedim, cok begendim vokali ozellikle, bi de ses pek anlasilmiyodu o yuzden ismini anlayamadim son sarkinin, ama son caldiklari beste cok tatliydi gercekten.

gorusuruz gene heralde eheh

ulas abi sınavlar da bitmis. karsıyaka seni bekler kanka. yumurtalı karısık olayına girelim. seni canlı dinlemek nasip olmadı. bios da sahte alive i dinleyelim artık ne yapalım :p

Snob demiş ki:
ulas abi sınavlar da bitmis. karsıyaka seni bekler kanka. yumurtalı karısık olayına girelim. seni canlı dinlemek nasip olmadı. bios da sahte alive i dinleyelim artık ne yapalım :p

:D dün geldim izmire lakin çok kötü hastayım. canım nasıl yumurtalı karışık çekiyor bi bilsen abi offf, hele bi iyileşip kalkayım ayağa...

Kim özlemediki? Yani biz. ben.Barfly sanırım hayatımda yaşadığım ve çaldığım en güzel bar olarak kalcak. Aile olayı falan canım sıkkkın olduğunda sığınabileceğim bir yerdi. Mutluydum ben ya.

Öz ankara birlik yapalım bizde burakcım. Temple of the dog. Hatta kaydedelim özvere yollayalım o da orda vokalleri kaydetsin????

Hüzünle dolaştım günlerce
Sesimi duyamıcam diye
Ama ne yazık pembe akciğerlerim
Şimdiden dönmüş kara kediye

Böyle şeyler yazma film şeridi geçti gözümden ben hunger strike izlicem

vay be guzel resimler..biraz memelerim çıkmış spor yapayım :)
Şu an stajdayım acaip sıkıcı güya vesteldeyim hiç bir iş yapmıyorum paket katlamaktan başka...öyle işte...Heralde MIT laboratuarlarında falan yapmayacaksan stajı, naylon kullanacaksın :? bu ne sıkıntıdır arkadaş!
Bu arada herkese cumartesi 12:40'ta TRT2'de Hüsnü Şenlendirici'nin sunduğu "Dünyanın Türküleri" adlı aşmış müzik programını izlemelerini tavsiye ederim.

Hayatımdaki üç sıkıntı verici şey vardı:
Sünnet olmak
Staja Gitmek
Askerlik yapmak

İkisi gitti Askerlik kaldı. Hepsinden kaçmanın yollarını aradım hep ama yok olsa ben bulurdum inan. Paket katlamak da bir sanattır ulaşım. Bu arada bomba gibi açılcak okul umarım. Yeni gelenlere güzel bir topluluk bırakıcaz umarım...Konserler yakındır. Sürprizler de olur belki

Geri