Alive (Grunge) - Ankara

meraba alp ben korodan alper,hatırladın mı?ben çok beğendim sizin grubu,benimle de görüşürmüsün bi ara?bi de Jan tiklenmesin diye müzikle ilgili bişeyler yazıyım; Volkan'ın gitar tonu her konserde daha da iyi oluyor,Ulaş'la Jan da çok iyi uyuşuyolar amam gruba Volkan'ın yerine bi klavyeci alsanız bence gruba ivme katabilir!!

selam arkadaşlar!IV'deki konser gerçekten çok güzeldi
:alkıs grup geçen seneye oranla sahnede çok daha oturmuş ve renkli duruyo :D ayrıca alperin yorumlarına tam olarak olmasada katılıyorum,gruba klavye iyi giderdi,ama lead-gitar diilde diğer gitarın yerine olsa daha mantıklı olur bence,naçizane fikrim :dans bu arada besteniz çok hoşuma gitti ve nette nerde bulabilceğimi öğrenmek istiyorum 8O size başarılaaaarr!!!

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar ama biz klavyeci olmadan daha mutluyuz :). Onun yerine başka birşeyler girecek gruba umarım. Daha ses seda yok ama bakacaz artık. Bu arada Volkan'ın yerini tanıdığım, bildiğim gitaristlerden hiçbiri dolduramaz :) . Bend ustasıdır Volkan. Akordu bozulsa bile anlayamazsınız solo atarken. Hele o gitarla o sesleri nasıl çıkarıyor onu da anlamış değilim !!!!!!!!

Bu arada şarkıları da

http://www.playersparadise.net/player_detail.php?player_id=7565

adresinden indirebilirsin.

off bu akşam deli gibi kar yağcakmış ama yınede gelmeye calısıcam:)fedekar bı dınleyıcınız olarak,istek yaparsam da calarsınız ama:):)saygılar...

yeni mekanınız hayırlara vesile olsun :D ama bnm takıldıgım asıl konu şu baslıkta grunge yasıo arkadaslar nası vazgecircem sizi bu sewdadan :p :LOL: nese ii oldugunuzu herkes bilıo bnm bişi sölememe gerek yok daha çok besteyle bekliyoruz basarılar ...tarık...stk...

Jan'ın bu gizemli ve işlevsel tavrını takdir ediyorum ve forum kurallarını çiğnememek için şimdi müzikle ilgili bişeyler yazıyorum;bence alive'ın sound yapısı bu sene biraz daha yeni gibi tınlıyo ki bence olması gereken bu!yani müzikal anlamda beğeni belli bir karakteristiğe sahip olabilir ancak yeni sound tarzlarını yakalmak bence önemli!

cok calismasi lazim derken? tabii ki daha iyi olabilir-herkes gibi- ama ben ankarada bizim yasitimiz olupta candan daha bilincli calan davulcu gormedim(burada barlardan bahsediyorum-cem akselden falan ders alan tiplerden degil)..ortalamanin uzerinde bi davulcu bence can, ve onu acik. ayrica yakisikli ve seksi..tamam biraz saclari dokuluyo ama...:)

Can sana seviyoruz abi.bence de gayeeet başarılı kendisi..dinledik,gaza geldik..daha ne olsun :) kolay gelsin sevgili alive.halen bekliyoruz Bursa'ya ;)

Geri