Basit bir soru. Bias FX mi Guitar Rig mi?

Bende guitar rig5 kullaniyordum. Amfiyi vs acmaya usendigim zamanlarda. Bu basliktan sonra bias i denemek istedim. Bias daha iyi. Bir sorum olacak. Bias amp tek basina calisiyor, bias fx kurdugumda daw programinin icinden vst olarak aciliyor. Her ikisi birden beraber herhangi bir daw programina ihtiyac olmadan calistirabilir miyiz?
 
Bias fx kullanıyorum fakat aşırı bass geliyor sesler. Default crunch tonu basslar patlıyor. Rocksmith interface kablo kullanıyorum ondan olabilir mi?
Ben fender kablo ile kullanıyorum treblle on planda oluyor veya patlamalar icin genelde compressor sustainer pedalı ile ayarlıyorum bayağı ince ayar gerekiyor bunun için equalizer da kullanıyorum supersonic ve mesa boggie muadilli amfi Triple Treadplate favorimdir yanına da ts9 ekliyorum mis 😊
 
How I Met Your Mother'dan Barney'in number one mottosu neydi?

"New is always better, Ted"


Hele hele bu gibi teknolojilerde çok daha geçerli bu.

Yalnız bir tavsiye vereyim size ben, sadece Bias Fx ile sınırlamayın kendinizi. Scuffham diye çok güzel görünen bir plugin var.Kullanan arkadaşlardan yorum alsanız daha iyi tabi, daha iyi daha kötü diyemem ama ilgi çekici bir plugin sonuçta.

Edit: Line6, Helix'in pluginini çıkartmıştı diye hatırlıyorum. Ona da bakabilirsiniz.
 
Üst