Elektro gitar teli koptu

Merhabalar az önce gitarımı akortlarken telefonum donmuş fark etmedim burguyu döndürdükçe döndürdüm bir aptal gibi ve sonrasında tel koptu. Gitarda yeni takılmış elixir 9 42 set var çok pahalı hepsini tekrardan değiştirmek istemiyorum. Kopan tel si teli bu arada. Elixir'in nano web 0.11 telini alsam taksam seste bir farklılık olur mu? Aynı model tel takılı gitarda.

Bence pek sorun olmaz da sürekli akord etmen gerekebilir uyuşmazlık oluyor çünkü bende ernie Ball 010 vardı floydrose gitarımda, en alt mi teli kopunca, evde daddario 09 bulup takmıştım geçici olarak idare ermişti sonra aynı teli bulup taktım yani iyi olmuyor pek yine de çok zor durumda iş görür kopanın aynı telini bulsanız veya yeni paket daha iyi olur.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence pek sorun olmaz da sürekli akord etmen gerekebilir uyuşmazlık oluyor çünkü bende ernie Ball 010 vardı floydrose gitarımda, en alt mi teli kopunca, evde daddario 09 bulup takmıştım geçici olarak idare ermişti sonra aynı teli bulup taktım yani iyi olmuyor pek yine de çok zor durumda iş görür kopanın aynı telini bulsanız veya yeni paket daha iyi olur.
Aynı teli buldum da tel takmayı da bilmiyorum daha önce hiç takmadım floyd rose gitar var nasıl takılıyor tel?

Geri