Akustik gitar hakkında yardım

Öncelikle merhabalar dostlar , ben 7 8 aydır klasik gitar çalan bir vatandaşım , akustik gitara geçme kararı aldım , seçenekleri 4e kadar düşürebildim. Bilgisi olan birileri bana bu gitarlar arasında alınmaya değer olanlar hakkında (varsa daha iyileri 1000tlye kadar) bilgi verebilir mi

İbanez pc12mh-opn
125526

Fender fa125
125527

Epiphone pro 1 plus
125529

Cort ad810e elektro klasik
125528

Bir aralar Ibanez pc12 sahibiydim güzel bir gitar fakat Fender dg18 ve Fender sonoran' da kullandım fender sapı gerçekten çok rahat, gitar kendini çaldırıyor özellikle de sonoran serisi. Bence sana tavsiyem bir mağazada dene gitarları açıkçası bu rahatlık ve sound olayı kişiden kişiye değişiyor. Kendine göre en iyi gitarı sen belirsin zaten.

Öncelikle merhabalar dostlar , ben 7 8 aydır klasik gitar çalan bir vatandaşım , akustik gitara geçme kararı aldım , seçenekleri 4e kadar düşürebildim. Bilgisi olan birileri bana bu gitarlar arasında alınmaya değer olanlar hakkında (varsa daha iyileri 1000tlye kadar) bilgi verebilir mi

İbanez pc12mh-opn
125526 eklentisini görüntüle

Fender fa125
125527 eklentisini görüntüle
Epiphone pro 1 plus
125529 eklentisini görüntüle
Cort ad810e elektro klasik125528 eklentisini görüntüle
kesinlikle ya epiphone yada cort düşünmelisin benim elimde şuan bi cort ad850 akustik gitar var. mükemmel ötesi sese ve klavyeye sahip tercihin cort olabilir. yada epiphone olsun

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir aralar Ibanez pc12 sahibiydim güzel bir gitar fakat Fender dg18 ve Fender sonoran' da kullandım fender sapı gerçekten çok rahat, gitar kendini çaldırıyor özellikle de sonoran serisi. Bence sana tavsiyem bir mağazada dene gitarları açıkçası bu rahatlık ve sound olayı kişiden kişiye değişiyor. Kendine göre en iyi gitarı sen belirsin zaten.

Haklısın , fender sonoran çok güzel bir seri ama fiyatı bana göre biraz tuzlu bu yuzden fenderde alabileceğim en makul gitar fa125 , fender ve cort arasinda kaldim sizin yorumlariniza da bakarak , fender fa125 ve cort ad880cens arasindayim

İbanez pc12mh-opn
125526 eklentisini görüntüle

Fender fa125
125527 eklentisini görüntüle
Epiphone pro 1 plus
125529 eklentisini görüntüle
Cort ad810e elektro klasik125528 eklentisini görüntüle
yamaha düşünmez misin? F310 örneğin veya F370(bıraz daha pahalı ama)

Geri