pedal için şarjlı güç kaynağı çözümleri

Çok anlamıyorum bu işlerden ama sanırım dediğin gibi. Ucunu kesip başka bir adaptör ucunu ters şekilde bağladım oldu ama çok sağlıklı çalışmıyor. Sadece mooer green mile overdrive pedalını sorunsuz çalıştırmayı başardım. Aşağı yukarı aynı güce ihtiyaç duyan flanger pedalını ite kaka bazen açıyor bazen açmıyor. Mooer reecho pro delayi hiç çalıştırmıyor. Pignose amfi almıştım onu da denedim kısa bi süreliğine çalıştı sonra o da kesildi. Ya powerbank çok verimli değil ya da kablo bu iş için pek uygun değil.
Powerbank kaç amper?
 
1 amper normalde en az 4-5 pedalı besler. Ama volt dönüştürüldüğünde demek ki amper kaybı oluyor.
10ma ve altını çalıştırıyor üstünü çalıştırmıyor. normalde biri 5 diğeri 10ma olan iki pedalı tek bağlayınca çalıştırıyor ikisini aynı anda bağlayınca olmuyor. Delay pedalı 250ma onda en ufak bir hareket yok zaten. bir de açıklamaya 800ma yazmışlar. neyse 3 dolar da olsa itiraz ettim para iademi aldım. yukarıda attığım powerbank'i alacağım benim gibi 3-5 pedal kullananlar için ideal görünüyor.
 

joyo'nun yeni çıkardığı şu dönüştürücüyü alarak çözüme ulaştım. bunda da sınır 400ma ama drive, delay ve reverb gibi temel pedalları aynı anda beslemeye yetiyor. kaliteli ürün tavsiye ederim.
 
Üst