Satılık Sıfır-Kapalı Kutu Gibson USA grover altın burgular

Takasa
Açık
Fiyat
540
Para Birimi
TL
Merhaba

Telefon + 90 505 776 83 35

Sıfır Gibson USA altın(gold) Modern burgular
: Paketinde, açılmamış ve sıfırdır.
İhtiyaç dışı kaldığı için satılıktır, arkasında model ve seri nosu yazmaktadır. Gibson'ın grover'a yaptırdığı vintage burgu başlarına benzer başları olan modern krom kaplama gold(altın) renginde burgular. Paketi açılmadığı için parçaları tamdır. Pakete ve burgularda en ufak deformasyon yok, daha fazla foto var, istek üzerine gönderebilirim. 025 modelidir, 010 veya 015 modelleri de var onlarla karıştırmayın, bu daha ağır (muhtemelen çelik alaşım kullanılmış) ve krom kaplama, diğer modeller gibi nickel değil, bu yüzden hem tonal kalite olarak hem ton stabilitesi olarak hem de uzun süre sorunsuz kullanım olarak materyalin ağır ve sağlam olması daha önceliklidir. Zaten diğer modellerle abd sıfır fiyatına göre yarı yarıya fark var Yani, gibson bir kaç çeşit modern burgu üretiyor. Bunu grover üretiyor ve binlerce dolarlık custom shop üretimlerinde dahi custom order olarak Gibson bunları standart modern burgu olarak kullanıyorlar.

Fiyat: 540 tl (Kargo dahil) Abd sıfır fiyatı 100 dolar, burada fiyatı en az 2 katı olması lazım referans fiyat bulamadım. Ben abd fiyatının da altına vereceğim. üstelik kargo da dahil. Piyasada pek göremeyeceğiniz ve modifiye için nokta atış bir parça kaçırmayın derim.

Elimdeki bütün manyetik ve gitarları satıyorum lütfen diğer ilanlarıma da bakın.
Elimdeki Diğer Manyetikler ve Parçalar(Fotoğraflarda gösterdim.)

Telefon+ 90 0505 776 83 35

Carvin USA neckthru custom shop elektro gitar, sıfır ve kutulu emg 81, sıfır seymour duncan blackouts full set(Ahb 1 veya AHB 2 set), çok temiz ve kutulu seymour duncan p90 soap bar bridge, seymour duncan hot rails manyetik, seymour duncan tb4 (sh4-jb), sıfır gibi kutulu dimarzio paf master dp260 neck, sıfır-kutulu gibson 490 T zebra, gibson 490 R siyah, seymour duncan ssl3 bridge ve ssl5 bridge custom staggered, seymour duncan stl 2 telecaster bridge mnyetikler

Sıfır-kapalı kutu altın gibson modern grover burgu, Gibson USA-Kluson Burgular, Gibson USA tail piece ve köprüler-tune-o-matic

Siyah-krem-beyaz sss fender stili sıfır pickguardlar, sıfır sss fender tipi siyah, krem, beyaz 3 ply(3 katlı) single manyetikler için pickguard, cts pirinç full potlar, sıfır push pull potlar, sıfır 100,250,500k potlar, sıfır emg 25k aktif manyetikler için pot ve stereo jack, sıfır mono jack, sıfır fender USA-meksika-Japon vintage-modern yedek parçalar, gibson gotoh köprü, tailpiece, 3 veya 5 yollu sıfır fender tipi veya toggle switchler.

Müzik forumlarında birçok alışverişim oldu referans sıkıntım yoktur. Para hesabıma yatar aynı gün kargolarım. Şimdilik vaktim yok fazla foto ekleyemedim. İsteyen olursa daha fazla foto yüklerim.

Teşekkürler,

Selçuk.

126003
126004
126005
126006
126007
126008

126013
126009
126010
126011