Türk rock uygulaması fikri

Admin kim bilmiyorum ama bir fikir vermek İstiyorum. Hem daha kolay ulaşmak hem de bir uygulama olması açısından. Bir uygulama tasarlamayı düşünür müsünüz? Ben az buçuk uğraşıyorum kodlamayla yazılımla. Kendi okulum için kurduğum Web sitemin uygulamasını yapma fikri edinmiştim. Bir şeye denk geldim. Bu aralar iOS geliştirici hesabı ücretsiz.(sınırlı hesap. İşte uygulama ücretsiz olacak ve içerisinde alım-satım
Yapılmayacak vs.) Açıkçası bir uygulamanız olursa hem daha fazla kitleye ulaşmış olursunuz hem de benim gibi genç ve öğrenmeye aç kardeşlerinize daha fazla yardım etmiş olursunuz. Çok da güzel olur mobil uygulama. Android de kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz ama iOS zordu. Ta ki bu günlere kadar. Benden tavsiye(yanlış anlaşılmasın küçük görme gibi bişey kastetmiyorum.) şimdiden bir geliştirici hesabı edinin ve uygulamayı kodlayın. Çok işimize yarar. Zaten kodlama işi çok basit. Bu sitenin kodlarını çağırtacaksınız sanırım. Sadece alım-satım kısmını kaldırmanız gerekebilir. Onu da farklı bir başlıkla halledebilirsiniz. Umarım fikrim(benden başka düşünen veya dile getiren varsa özür dilerim.) hoşunuza gitmiştir ve yapmayı düşünürsünüz. Şimdiden teşekkür ederim

Geri