Ankara Glam-Hard Rock Grubuna Yeni Üyeler (Vokal-Gitar-Bass)

Merhaba,
Öncelikle müzisyenden öte yol arkadaşları arıyoruz. Gitar ve davulcu olarak iki kişiyiz ve yaşlarımız 35.
Müziği hobi olarak gören ama elinden geldiği kadar disiplinli şekilde bu hobiye ilgi gösteren arkadaşlarımızın ulaşmasını bekliyoruz. İsteyen arkadaşlarımızla kayıtlarımızı paylaşmaktan büyük mutluluk duyarız, eğer ilana başvuracak dostlarımızın da kayıtları varsa dinlemeyi çok isteriz.
Grubumuz, artık belli yaşlarda olduğumuz için deneysel olmaktan uzak, 80'ler Rock şarkılarını icra etmeyi planlıyor ama elbette çalarken kendimizi iyi hissettiğimiz farklı janraları da icra edebiliriz.
Öncelikle kendimizi stüdyoda görmek ardından da kayıtlar üretmeyi planlıyoruz.
İlgili arkadaşlarımıza belirtmek isteriz ki grubumuzun maddi bir beklentisi yok. Geçmişte birçok sahne ve profesyonel (yani ücret karşılığında) yaptığımız için, o tarafın baskısını yaşamak istemiyoruz. Zaten belli işleri olan insanlarız ve müziği sadece müzik yapmak için bir oluşum kurmak istiyoruz. Ekipman sıkıntımız olmadığı gibi grubun ihtiyacı tüm alet edevatları kısa süre içinde de temin edecek durumdayız.
Genç arkadaşlarımızın çok yetenekli olduğunu biliyoruz ancak yaşlı adamlar olduğumuz için ayak uyduramayacağımızı düşünüyoruz.
Şimdiden ilginiz için çok teşekkürler.

İletişim için lütfen telefondan ulaşabilirsiniz.
Togay Kurtuluş
05498277593 (bazen telefonları açamıyorum ama mutlaka dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz )
 
Üst