Orta Seviye Elektro Gitar Tavsiyeleri

Gerek google da gerek Türk rock da arattım fakat buna benzer bir başlık bulmadım
Başlangıç seviyesi gitarımla uzun bir zaman geçirdim ve daha üst seviye bir gitara gecme gayreti içindeyim fakat bu o kadarda kolay olmuyor gerek doların şuanki seviye gerek bilgisizlik ve bu durumda olan bir çok arkadaş olduğunu düşünüyorum
Bu başlığı açmam daki amaç ise. Bilgili forum emektarlarının ve yeterli seviyede bu işi bilenlerin "gençler su fiyata bir gitar var fr li emgli bakmak isteyenler baksın " tarzında veya değişik sekillerde gerek link vererek doğrudan ürün göstermesi veyahut herhangi bir marka model tavsiyesi vermesi
Bu sayede biz acemilerin daha cok bilgilenmesi belki kendi enstrumanlarinı satanlar forumda ilan açıp birde ek olarak burda ürünü tabıtabilirler bile

Diyebilirsiniz tabi 2. Gitar biraz faha spesifik kişiye özgü oluyor diye tamamdır haklısınız fakat Yinede herkes kendi ilgisi olan gitarlardan tavsiye verirse o tarzda çalmak isteyen insanlarda İllaki o tavsiyeleri burdan bakarak yakalayabilir
Ve yahut farklı bir sistem onerisi olanlar varsa görüşlere açığım düzenlemeyi yaparım

Tekrardan ufak bir özet geçiyim. Bir sitede gezerken bir ilan veya bir gitar görüyorsunuz ve çok beğeniyorsunuz ama ihtiyacınız yok veya daha iyi bir gitarınız var ve almıyacaksınız bu gitarları buradan biz acemilere ulaştırarak (tanıtım link vs )bizim daha kaliteli gitarlara ulaşmamızı sağlayabilirsiniz
İlgilenenlere şimdiden teşekkürler İyi forumlar

".... Bu başlığı açmam daki amaç ise. Bilgili forum emektarlarının ve yeterli seviyede bu işi bilenlerin "gençler su fiyata bir gitar var fr li emgli bakmak isteyenler baksın " tarzında veya değişik sekillerde gerek link vererek doğrudan ürün göstermesi veyahut herhangi bir marka model tavsiyesi vermesi"

Kardeş sen gitarı bul, soruların varsa sor cevap yazar eski veya yeni üye farketmez ... bu kadar armut piş ağzıma düş iş nerede var? Kendi aradığımız bir şey için haftalarca forum ve dükkan dolaşıyoruz bazen, kim aklında tutacak da bu başlığı bulacak da link paylaşacak.... böyle beklersen derdine derman bulamazsın onun için diyorum.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
".... Bu başlığı açmam daki amaç ise. Bilgili forum emektarlarının ve yeterli seviyede bu işi bilenlerin "gençler su fiyata bir gitar var fr li emgli bakmak isteyenler baksın " tarzında veya değişik sekillerde gerek link vererek doğrudan ürün göstermesi veyahut herhangi bir marka model tavsiyesi vermesi"

Kardeş sen gitarı bul, soruların varsa sor cevap yazar eski veya yeni üye farketmez ... bu kadar armut piş ağzıma düş iş nerede var? Kendi aradığımız bir şey için haftalarca forum ve dükkan dolaşıyoruz bazen, kim aklında tutacak da bu başlığı bulacak da link paylaşacak.... böyle beklersen derdine derman bulamazsın onun için diyorum.

O zaman modlar başlığı silebilirler

Geri