İstanbul 2-3 sene sonra kendi seçeceğimiz bir barda blues çalacak yaşlı müzisyen arkadaşlar aranıyor

40 yaş ve üzeri iş güç sahibi herhangi bir enstrüman çalan veya vokal yapabilecek BLUES sever kişilerle uzun vadeli bir plan yapıp sadece kendi zevkimiz için çalmak istiyorum. Kendim gitar/bas/vokal görevlerinden herhangi birini alabilirim, sorun değil. Avrupa Anadolu yakası farketmez.

Çok yaşlanırsanız; kurulanırsınız geçer :)
Başlığın "bir ayağı çukurda" ya da "gözü toprağa bakan" olarak değiştirilmesini talep ediyorum. 2-3 sene sonra o kadar meşhur olacağız ki, barlar önümüzde sıraya mı geçecek ?

Bence işten güçten kalan vakitteki çalışmayla bar performansına hazırlanacaksanız blues değil de near death metal yapın, tam uyar 😄

Şaka tabii...ben de 40 yaşındayım, keşke izmir manisa tarafında olsaydınız da katılsaydım size. Biz anca veli orkestrasında ''son verdim kalbimin işine'' çalışıyoruz. Gerçi bir iki sağlam kişi ile tanıştım bu vesileyle....müzik grupla güzel hocam başarılar diliyorum, umarım kafa dengi arkadaşlar bulursunuz.

Merhaba,

Müzik tarzımız, yaş skalamız uyuyor. Ben de elektro gitar çalıyorum.
İlgilenirseniz detaylar hakkında görüşelim.

İlgilenen başka arkadaş varsa bir whatsapp grubu üzerinden kadıköyde buluşma ayarlayalım. En kötü tanışmış oluruz. Bir bira içeriz.

Kadıköy'de bir tanışma buluşması ayarlayacağız Jamer ile. Var mı başka ilgilenen kimse?Hadi yaşı da 35e düşürelim :)