Satılık Cort Hiram Bullock Signature (II) seri gitar

Takasa
Kapalı
Fiyat
475
Para Birimi
USD
Günümüzde olduğu gibi Endonezya değil- orijinal “Kore üretimi” Cort Hiram Bullock imzalı seriden, en önemlisi teknik kontrolleri dünyaca ünlü S. K. Lee gözetiminde yapılmış, üst model üretim bir gitar. Kaliteli materyalleri ile sahne ve kayıt için biçilmiş kaftan. Sapı ve çalımı ayrıca çok rahat, ortaya eklenmiş bir noiseless manyetik ile gitarda dip gürültüsü 0'dır. Sahne görmemiş ve harika bir durumda, kozmetik hiçbir sıkıntı yoktur. Hiram Bullock çok farklı tarzlar içinde çalabilen usta bir gitaristti; aynı şekilde bu gitarda hem Gibson ve hem de Fender benzeri soundlar yakalayabileceğiniz gibi, Blues’dan Rock’a veya Fusion’a dek çok geniş bir yelpaze içinde çalabilirsiniz. Soundları merak edenler için bu gitarla yaptığım bir çok kayıttan örnekler verebilirim. Bugün Reverb.com gibi ciddi bir siteden getirtmeye kalksak getirmeye kalksak (gümrük hariç)1000 dolara yaklaşan fiyatına karşın hayli uygun bir fiyattan bırakıyorum.
Meraklısına duyurulur.

Dosyalar

Daha önce benim de kullandığım güzel bir gitardır, iyi satışlar 👍
Bu arada, "Dünyaca ünlü S.K.Lee"nin adı ve ikinci adı nedir?

Teşekkür ederim... Doğrusu S.K. Lee'in açık adını bulamadım ama Kore, İngiltere'ye bağlı iken Kramer, MİK, Cort, İbanez; Epiphone, vb... gibi pek çok gitar ve, bazı özel serilerde"inspected by" olarak damgasını vurup yıldızı parlamış bir gitar uzmanı. Bu gitarın Endonezya yapımı olanlardan birini yıllar sonra Türkiye'de görmüştüm. İşçilik yönünden bendeki gitardan bir kaç tık geride idi.