Jetone (rock/alternative/metal)

Jetone '08 rockndark eskişehir bölge finalinde 1. olarak 03 mayıs '08 mayıs istanbul finaline katılmaya hak kazanmıştır.
ilginize ve bilginize...

Amatorce'nin bu haftaki konuğu JE-TONE olurken SOMETHINGS WRONG size sesleniyor!

www.amatorce.gen.tr
www.myspace.com/amatorce

14od9.jpg

arkadaşlar jetone şubat ayı
billboard
rolling stone ve
blue jean
dergilerinde yer almaktadır.

Ayrıca 15 ŞUBAT CUMA GÜNÜ İSTANBUL TAXİ BARDA Jetone, kül grubu ile birlikte sahne alıcaktır.

Je-ToNe !!!
bu yıL keşfettiğiM en harika gRup umarım rocK'N darK expRess de 1.oLursunuzz ve aLbümünüzü aLıp boL boL dinLeRiz(:) istanbuLdaa daha çoK konseR istiyoRuZ (:)

Herşey herşeyin sandığımızdan daha büyük olacağına gösterge!
Bkz: Şimdien taklit ediliyorlar :O

Başarılar Ege'm hep yanınızdayız. [Tamamen duygusal xD]

Bugün Kızılayda yürüşümtırak miting vardı polisler vardı polislerin serçe parmaklarına girip halay çekme planlarımın yanısıra mitingin ortasına atlayıp "Jetone tektir öyle kalacak" diye bağırasım gelmedi değil :D Bunu gerçekten yapıcaktım. Bak ben manyağım tv'de orda burda benden fazla görünmeyin kıskanırım her an yapabilirim 1 delilik çünkü neymiş? Ben fanatikmişim Jeton üyesi öyle dedi :LOL: :LOL:

seLLisonfire demiş ki:
Bugün Kızılayda yürüşümtırak miting vardı polisler vardı polislerin serçe parmaklarına girip halay çekme planlarımın yanısıra mitingin ortasına atlayıp "Jetone tektir öyle kalacak" diye bağırasım gelmedi değil :D Bunu gerçekten yapıcaktım. Bak ben manyağım tv'de orda burda benden fazla görünmeyin kıskanırım her an yapabilirim 1 delilik çünkü neymiş? Ben fanatikmişim Jeton üyesi öyle dedi :LOL: :LOL:
seLLisonfire senin gibi fanatik bulayım dolapdere big gang i baştan kurarım... hahaha bu ne yalakalık kardeşim... sanki grubun bi elemanı sahte nick le puan topluyomuş izlenimi yaratıyosun... bence gerçeğe dön azıcık!!!

Ayrıca 15 ŞUBAT CUMA GÜNÜ İSTANBUL TAXİ BARDA Jetone, kül grubu ile birlikte sahne alıcaktı fakat program değişti.

Yine 15 ŞUBAT CUMA günü İSTANBUL JOKER LİVE da

Jetone
Bedbin
Plunk

grupları sahne alıcaktır.
giriş 10 ytldir. saat 20.00 de program başlıcaktır bilginize.

ayrıca bizi destekleyen arkadaşlarımıza grup adına tesekkürü borç bilirim.
sevgiler ve saygılar.

n24495570693_5624.jpg

27 mart perşembe VANILLA SKY & Jetone

222 park eskişehir.
giriş: öğrenci 15 ytl
tam 20 ytl

kapı: 21.00
- - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - -

ayrıca nisan başında yeni şarkılarımızın kayıtlarına gircez arkadaşlar.
ilginize ve bilginize.

Geri